Poštovní 8, Jablonec nad Nisou
Odborný oční lékař

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Je to vynikající lidská lékařka s velmi vyvinutým smyslem pro odbornost a empatie.Moc jí fandím.Ing.Vladimír Rulc,Liberec

Velmi příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem a zájmem o pacienta.Díky paní doktorko, vážím si Vás.

U paní doktorky i její sestry jsem se setkala s profesionálním a lidským přístupem, velice mi vyhovuje dodržování časovek, za dobu, kdy k paní doktorce chodím, si zcela získala důvěru moji i mé rodiny.

Super očařka. Možná se mi to jen zdá, protože jsem k ní přišel od paní Vaňkátové z Liberce, (což s prominutím je pouze osoba vlastnící titul MUDr, ale nikoliv doktorka), takže to byl kontrast o mnoho řádů. Nicméně dojem z obou návštěv byl maximálně pozitivní.

Výborná! Chodila jsem jak k paní doktorce Vokurkové tak k Vojtěchové a Mudr. Furstová je jednoznačně převyšuje!!! Milé jednání, profesionalita, maximálně doporučuji!

spokojenost a jednání na úrovni tak to má vypadat

takhle to má u lékaře vypadat (organizačně i profesně výborné)

Velmi ochotná a vstřícná

Já i můj syn jsem nadmíru spokojení s profesionalitou paní doktorky i jejím přístupem k nám.

Vynikající lékařka a diagnostička. Velmi vstřícná a ochotná. Téměř žádné čekací lhůty v čekárně, vše je organizačně bezvadně zvládnuté. A sestřička rovněž "nemá chybu".