MUDr. Kateřina Dvořáková

Pediatr Více

Plaňany 1 adresa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Pražská 380, Plaňany

jsem už babičkou a k paní doktorce chodili moje děti a tet vnoučata mysíim že se někomu nezavděčí ale spoustu lidičkám pomohla chválím ji i sestřičku jsou obětavé a vždy vyřešit problém děkuji

já si na paní doktorku nemohu v ničem stěžovat. A když jsem jí volala co mám malímu pořídit na kašel , že je přistydlí a se i počůral . tak jsem měli pak přinýst i moč na prozkoumání pro jistotu . Takže pečlivá je stále . Ano při dětské kontrole nám oči ani sluch nekontrolovala . Ale nevím jak byste to po 2letém dítěti chtěli. Jiní dětští to také nedělají .

K této dr. jsem chodila jako dítě a to bývala pečlivá, ale teď to tedy fláka
preventivní prohlídka dětí je pouze vážení a měření a to si můžu udělat doma, ale aby je poslechla, zkontrolovala sluch, oči nebo dokonce prohmatala břicho.
Při nemoci ordinuje léky podle letáčku a to stále od jednoho výrobce

Je to skvělá doktorka jako malá jsem kní chodila, teď k ní chodí i můj roční syn a nemůžu si stěžovat, vždy mi vyhoví.

Nemam s ni problem, velice vstricna a mila, skoda ze uz pujdu jinam.

výborná,příjemní a lékařka na správném místě.