Bělení zubů

Výběr vhodných pomůcek

Zubní vyšetření

Zubní šperky

Umístění: Karol Dental Care odstranění pigmentací

Úžasná profesionální péče. Slečna hygienistka se po celou dobu pečlivě věnuje celému procesu čištění, vše je absolutně bezbolestné, z výsledku
čištění jsem nadšená. Všechny kroky jsou vysvětlovány, ochotně jsou zodpovězeny jakékoliv dotazy. Jsem velmi spokojená, pracoviště bych neměnila. Kdo hledá dentální hygienu v blízkém okolí, můžu jen doporučit.

Umístění: Karol Dental Care Dentální hygiena

Konečně jsem našel dentální hygienu, která je nejen účinná, ale i milá, bezbolestná a velmi příjemná. Doporučuji všem, ale až se zaregistruje celá má rodina :-).

Umístění: Karol Dental Care

My best experience with Dental hygiene. Very knowledgeable and professional hygienist. The procedures are very well laid out and explained. No pain or irritation because of the smooth and precise operation. Also, the office and infrastructure look clean and professional, very high standard. After the treatment she gives you a good advice regarding the dental hygiene.

Umístění: Karol Dental Care zubni kamen, pigmentove skvrny

Nebyla jsem na tomto osetreni poprve, ale u slecny Hrusove jiste ne naposled. Veskera predchozi pochvalna hodnoceni musim potvrdit, vse bylo vynikajici - prostredi, moderni vybaveni, pristup, odbornost.
Behem osetreni jsem mohla sledovat youtobe na obrazovnce na strope :-) a cely proces byl tak fajn - pokud to na tomto miste lze rict, ze bych si mohla hodinku vlastne spokojene zdrimnout.
S vysledkem jsem maximalne spokojena, doporucim cele sve rodine.

Eva L .

Umístění: Karol Dental Care zubní hygiena

Výborná péče, moderně zařízená ordinace, přijatelné ceny a skvělá zubní hygienistka.????DOPORUČUJI!!!????????

Umístění: Karol Dental Care Dentální hygiena

Dnes jsem byl poprvé a určitě ne naposled!
Slečna je krásná, milá a velice šikovná.. ????
Prostředí moderní, čisté ????????
Už se těším na další návštěvu !

Návštěva Karol Dental Care pro mě byla příjemným zážitkem v péči o moje zuby. Krásné prostředí, moderní přístroje, bezbolestné a pečlivé ošetření, milý a profesionální přístup Karolíny - to vše umocnilo moji spokojenost s návštěvou. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a mimo jiné bylo zajímavé vidět své zuby na obrazovce pohledem kamery před ošetřením a po něm - rozdíl byl opravdu velký. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Karol Dental Care

Vsechny zdravim,
Se vsemi jiz zminenymi komentari musim jen souhlasit. Cekarna i ordinace jsou primo pohadkove ( kdo byl, vi, ze neprehanim), takovy profesionalni a pri tom pratelsky pristup jsem jeste nezazila. Navic po zkusenostech me sestry s dentalni hygienou jsem mela trochu strach, navic zubaru a tech jejich pristroju se normalne bojim, ale musim rict, ze pece, jemnost a preciznost slecny Hrusove jsem si opravdu uzila. Pripadala jsem si jako na ustni masazi. Timto bych slecne Hrusove chtela moc podekovat a tesim se na dalsi setkani ☺️

F

V této ordinaci nabývá dentální hygiena nového rozměru.
Slečna hygienistka k práci přistupuje velmi svědomitě, ordinace i čekárna jsou nadstandartně vybaveny a dentální hygiena díky nejmodernějším přístrojům není bolestivá ani nepříjemná.
Celý proces byl doprovázen komentářem o jednotlivých úkonech a praktickými doporučeními, kterými by se měl pacient řídit v péči o chrup.
Velkým zážitkem byla obrazovka přímo nad hlavou pacienta ležícího v křesle pomocí které slečna Hrušová promítá ústní kamerou záběry pacientova chrupu a pacient se může podívat na své zuby například i z vnitřní strany, kterou doma před zrcadlem nemá šanci vidět a při čištění je v mém případě mnohdy opomíjená.
Děkuji za skvěle vyčištěné zuby a všem tuto ordinaci doporučuji. Slečna Hrušová odvádí vynikající práci.

Umístění: Karol Dental Care Dentalní hygiena

Po doporuceni od zname jsem se objednala na dentalni hygienu do Karol Dental Care.
Prostredi ordinace je naprosto uzasne! Clovek si celou dobu pripada jako v beauty salonu.
Dentalni hygiena probehla na jednicku. Slecna Karolina mi nejdrive vysvetlila cely postup, ukazala mi kamerou problemova mista, na ktera se vice zameri. Nasledne zacala s piskovanim (pisek je extremne jemny, takze vam na tvarich nezustanou zadna rezidua). Zakrok byl naprosto bezbolestny a diky obrazovce umistene nad kreslem i rychle ubihal (slecna hygienistka vam na prani pusti film nebo vase oblibene pisnicky). Pristup slecny byl profesionalni, ale zaroven i velmi pratelsky.
Tuto dentalni hygienu muzu vsem jen doporucit, ja se urcite znovu objednam!

• Zubní kámen
  • Nepříjemný dech