MUDr. Karla Churavá

Zubař Více

Ženklava 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 205, Ženklava

Navštěvuji paní doktorku již od 8 let a nemohu si ani v nejmenším stěžovat, ba naopak. Možná právě kvůli ní jsem nikdy neměla ani trošičku strach ze zubaře.

Paní doktorka je ten nejlepší zubní lékář a jsem opravdu moc ráda, že můžu chodit právě kní. A sestřička Stáňa je také výborná :)

Jak tady tak pročítám hodnocení tak se nějak neorientuji a mám pocit, že se hovoří o úplně jiné stomatoložce. Její přístup je arogantní a vyloženě protivný. Chodím k už nějakou řadu let a od posledního zákroku k ní chodím s velkou nedůvěrou. Protože ve fázi kdy mi léčila zánět jedničky a ten zub mi díky tomu nyní černá a ona mi v mých 23letech řekne nechte si udělat korunku a nestěžujte si je hodně pod čarou příjemného a ochotného lékaře. Kdyby v dnešní době nebyl problém najít nového stomatologa jsem už dávno pryč!!!!

Velmi rád se připojují ke všem názorům"VELMI DOBRÝ".MUDr.CHuravá Karla nemá svou profesi jen jako povolání,vykonává ji totiž jako poslání,tento osobní přístup k potřebám svých pacientů je výslovně"PŘÍKLADNÝ"a pro jiné a nejen lékař následovaní hodný.Mladému medikovi Pánu Třeštíkovi můžeme jen blahopřát k tak skvělému učiteli.

K paní doktorce Churavé- a to je opravdu doktorka s velkým "D", chodíme již asi 30let. A to můžu říci, že opravdu celá rodina, jak já s manželem,dcera se synem i syn s manželkou a dvěma dětmi. A jak víte, děti se k lékařům bojí, ale u této lékařky to opravdu neplatí..... ! Ještě dlouhá léta ať máme možnost chodit k tomuto zlatému člověku. Teď již zaučuje svou náhradu, a myslím si, že to bude také člověk na svém místě.Patří jí jedno velké DĚKUJEME!!!!!!

k paní doktorce chodím již od dětství, není lepšího stomatologa děkuji.

K paní doktorce jsme chodili celá rodina,největší chyba mého života, výměna stomatologa. Kdo tam chodíte k p.Churavé, važte si ji, je to sluníčko a sestřička Stanička taky. Je prostě skvělá, chodila jsem k ní 20let. Prostě více takových bohužel není.

doporučuji..

K paní Churavé chodím již od dětství a je prostě super.