Karin Veselská, pediatr

MUDr. Karin Veselská

Pediatr Více

Zdrav. středisko 581, Petrovice u Karviné
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Nejužasnější človíček na tomto světě jsem ji hodně moc vděčná a za veškerou péči od srdce děkuji mé děti ji také hodně moc obdivuji a děkuji Ševelová

Pamatuji si pani doktorku když byly moje holky ještě malé a teď k ní chodí moje dcerka s mýma vnučkama a je opravdu obětavá a velmi příjemná.Můžu jen doporučit dál.

Paní doktorka je skvělý člověk a nechápu, jak někdo může být nespokojen!? Výborná lékařka, nejen skvělý odborník - například ihned určila, co to má dcera za vyrážku, když kožní to špatně diagnostikoval. Dále vybyvena ordinace-přístroj na CRP a streptokoky, takže děti nepolykají zbytečně antbiotika, půjčuje váhu pro novorozence maminkám, které mají problém s kojením-můj případ-veliká pomoc atd. A hlavně skvělý člověk-když mému 5letému synovi odmítl vypsat ortoped rehabilitace po zlomenině páteře, p. doktorka nám je vypsala, sháněla různé mastičky pro dceru exematičku, na kterou nic nezabíralo, v nouzi jsem volala i pozdě večer a poradila....mohla bych psát dál. Je obětavá a milá na děti i rodiče, má super sestřičku...NAPROSTA spokojenost řadu let a u všech mych 4 dětí. Nejlepší lékař, co znám.

U

Já souhlasím se všemi velice kladnými názory, nechápu, jak někdo může být nespokojen!? Výborná lékařka, na prvním místě skvělý odborník - například ihned určila, co to má dcera za vyrážku, když kožní to špatně diagnostikoval. Má přístroj na CRP a streptokoky, takže děti nepolykají zbytečně antbiotika, zapůjčuje váhu pro novorozence maminkám, které mají problém s kojením-můj případ-veliká pomoc. Když mému 5letému synovi odmítl vypsat ortoped rehabilitace po zlomenině páteře, p. doktorka nám je vypsala, sháněla různé mastičky pro dceru exematičku, na kterou nic nezabíralo, v nouzi jsme volala i později večer a poradila....mohla bych psát dál. Je obětavá, lidská, milá na děti i rodiče, má super sestřičku...NAPROSTA spokojenost řadu let a u všech 4 dětí.

Velmi milá paní doktorka,ale i osůbka :-) jsem ráda,že jsem syna svěřila právě k ní.. Když máme problém,můžu jí zavolat v kteroukoli hodinu nebo den.. Je to skvělá žena :-)

Pečlivá umí naslouchat, mám to k ní do ordinace dál a pokud mně manžel nemohl zavést s miminkama autem tak paní doktorka přijela sama osobně, takže navíc velice objetavá. Dnes už jsou děti velké takže se k ní velice rádi vracíme i autobusem. Doporučuji

Vstřícná, pečlivá - chodíme k ní dlouho a je prostě nejlepší.

skvělá paní doktorka,důkladná,pečlivá, velmi laskavý přístup k dětem, vše ochotně vysvětlí,vždy jako první zkouší proti nemoci šetrnější léčbu pro dítě i jeho organizmus ,pokud nepomáhá,až pak nasazuje tvrdé kalibry....hledá více možností i s ohledem na doplatky léků a možnosti rodičů. Příjemné prostředí, fajn sestřička- jen více takových lékařů !

Dobrý den,
s paní doktorkou jsem nadmíru spokojená, opravdu můžu kdykoliv zavolat když je nějaký problém, protože máme malé dítko, problémy bývají :-)
K dceři se chová úžasně a neškatulkuje děti podle nějakých tabulek co už musí a nemusí umět a podobně, má krásný lidský přístup a to je strašně moc při práci s dětma důležité, aby se aspoň trochu omezil strach z "bílých plášťů". Což platí i u sestřičky a je to moc moc dobře.
Můžu jen moc poděkovat jak se krásně a svědomitě starají o dcerku.

S mou dcerou jsem prošla rukama více lékařů a p. Veselská je v porovnání s ostatními nejlepší. Pro její profesionalitu, ochotu, pochopení, vstřícnost...
Opravdu tuto doktorku všem doporučuji!