MUDr. Karin Veselská

Pediatr Více

Petrovice u Karviné 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Zdrav. středisko 581, Petrovice u Karviné

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je vyloženě anděl. Je velice pečlivá, ochotná a obětavá. Díky jejím znalostem a vytrvalosti hledat souvislosti, máme konečnou diagnózu dcerky a víme jak dále postupovat. Jsme rádi, že má v péči obě naše děti.Takový vzácný člověk se dnes vidí už málo. Všem mohu jen doporučit.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nikdy jsme si nemohli vybrat lépe.. Takto si představuji paní DOKTORKU!
Milá, pečlivá a důsledná. Vždy poradí a pomůže… Opravdu kapacita.

Nejužasnější človíček na tomto světě jsem ji hodně moc vděčná a za veškerou péči od srdce děkuji mé děti ji také hodně moc obdivuji a děkuji Ševelová

Pamatuji si pani doktorku když byly moje holky ještě malé a teď k ní chodí moje dcerka s mýma vnučkama a je opravdu obětavá a velmi příjemná.Můžu jen doporučit dál.

Paní doktorka je skvělý člověk a nechápu, jak někdo může být nespokojen!? Výborná lékařka, nejen skvělý odborník - například ihned určila, co to má dcera za vyrážku, když kožní to špatně diagnostikoval. Dále vybyvena ordinace-přístroj na CRP a streptokoky, takže děti nepolykají zbytečně antbiotika, půjčuje váhu pro novorozence maminkám, které mají problém s kojením-můj případ-veliká pomoc atd. A hlavně skvělý člověk-když mému 5letému synovi odmítl vypsat ortoped rehabilitace po zlomenině páteře, p. doktorka nám je vypsala, sháněla různé mastičky pro dceru exematičku, na kterou nic nezabíralo, v nouzi jsem volala i pozdě večer a poradila....mohla bych psát dál. Je obětavá a milá na děti i rodiče, má super sestřičku...NAPROSTA spokojenost řadu let a u všech mych 4 dětí. Nejlepší lékař, co znám.

U

Já souhlasím se všemi velice kladnými názory, nechápu, jak někdo může být nespokojen!? Výborná lékařka, na prvním místě skvělý odborník - například ihned určila, co to má dcera za vyrážku, když kožní to špatně diagnostikoval. Má přístroj na CRP a streptokoky, takže děti nepolykají zbytečně antbiotika, zapůjčuje váhu pro novorozence maminkám, které mají problém s kojením-můj případ-veliká pomoc. Když mému 5letému synovi odmítl vypsat ortoped rehabilitace po zlomenině páteře, p. doktorka nám je vypsala, sháněla různé mastičky pro dceru exematičku, na kterou nic nezabíralo, v nouzi jsme volala i později večer a poradila....mohla bych psát dál. Je obětavá, lidská, milá na děti i rodiče, má super sestřičku...NAPROSTA spokojenost řadu let a u všech 4 dětí.

Velmi milá paní doktorka,ale i osůbka :-) jsem ráda,že jsem syna svěřila právě k ní.. Když máme problém,můžu jí zavolat v kteroukoli hodinu nebo den.. Je to skvělá žena :-)

Pečlivá umí naslouchat, mám to k ní do ordinace dál a pokud mně manžel nemohl zavést s miminkama autem tak paní doktorka přijela sama osobně, takže navíc velice objetavá. Dnes už jsou děti velké takže se k ní velice rádi vracíme i autobusem. Doporučuji

Vstřícná, pečlivá - chodíme k ní dlouho a je prostě nejlepší.

skvělá paní doktorka,důkladná,pečlivá, velmi laskavý přístup k dětem, vše ochotně vysvětlí,vždy jako první zkouší proti nemoci šetrnější léčbu pro dítě i jeho organizmus ,pokud nepomáhá,až pak nasazuje tvrdé kalibry....hledá více možností i s ohledem na doplatky léků a možnosti rodičů. Příjemné prostředí, fajn sestřička- jen více takových lékařů !