Karin Veselská, pediatr

MUDr. Karin Veselská

Pediatr Více

19 názorů

Uložit


Adresa

Zdrav. středisko 581, Petrovice u Karviné
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient

Nejužasnější človíček na tomto světě jsem ji hodně moc vděčná a za veškerou péči od srdce děkuji mé děti ji také hodně moc obdivuji a děkuji Ševelová


Ověřeny pacient

Pamatuji si pani doktorku když byly moje holky ještě malé a teď k ní chodí moje dcerka s mýma vnučkama a je opravdu obětavá a velmi příjemná.Můžu jen doporučit dál.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělý člověk a nechápu, jak někdo může být nespokojen!? Výborná lékařka, nejen skvělý odborník - například ihned určila, co to má dcera za vyrážku, když kožní to špatně diagnostikoval. Dále vybyvena ordinace-přístroj na CRP a streptokoky, takže děti nepolykají zbytečně antbiotika, půjčuje váhu pro novorozence maminkám, které mají problém s kojením-můj případ-veliká pomoc atd. A hlavně skvělý člověk-když mému 5letému synovi odmítl vypsat ortoped rehabilitace po zlomenině páteře, p. doktorka nám je vypsala, sháněla různé mastičky pro dceru exematičku, na kterou nic nezabíralo, v nouzi jsem volala i pozdě večer a poradila....mohla bych psát dál. Je obětavá a milá na děti i rodiče, má super sestřičku...NAPROSTA spokojenost řadu let a u všech mych 4 dětí. Nejlepší lékař, co znám.


U
Ověřeny pacient

Já souhlasím se všemi velice kladnými názory, nechápu, jak někdo může být nespokojen!? Výborná lékařka, na prvním místě skvělý odborník - například ihned určila, co to má dcera za vyrážku, když kožní to špatně diagnostikoval. Má přístroj na CRP a streptokoky, takže děti nepolykají zbytečně antbiotika, zapůjčuje váhu pro novorozence maminkám, které mají problém s kojením-můj případ-veliká pomoc. Když mému 5letému synovi odmítl vypsat ortoped rehabilitace po zlomenině páteře, p. doktorka nám je vypsala, sháněla různé mastičky pro dceru exematičku, na kterou nic nezabíralo, v nouzi jsme volala i později večer a poradila....mohla bych psát dál. Je obětavá, lidská, milá na děti i rodiče, má super sestřičku...NAPROSTA spokojenost řadu let a u všech 4 dětí.


Ověřeny pacient

Velmi milá paní doktorka,ale i osůbka :-) jsem ráda,že jsem syna svěřila právě k ní.. Když máme problém,můžu jí zavolat v kteroukoli hodinu nebo den.. Je to skvělá žena :-)


Pečlivá umí naslouchat, mám to k ní do ordinace dál a pokud mně manžel nemohl zavést s miminkama autem tak paní doktorka přijela sama osobně, takže navíc velice objetavá. Dnes už jsou děti velké takže se k ní velice rádi vracíme i autobusem. Doporučuji


Vstřícná, pečlivá - chodíme k ní dlouho a je prostě nejlepší.


V
Ověřeny pacient

skvělá paní doktorka,důkladná,pečlivá, velmi laskavý přístup k dětem, vše ochotně vysvětlí,vždy jako první zkouší proti nemoci šetrnější léčbu pro dítě i jeho organizmus ,pokud nepomáhá,až pak nasazuje tvrdé kalibry....hledá více možností i s ohledem na doplatky léků a možnosti rodičů. Příjemné prostředí, fajn sestřička- jen více takových lékařů !


M
Ověřeny pacient

Dobrý den,
s paní doktorkou jsem nadmíru spokojená, opravdu můžu kdykoliv zavolat když je nějaký problém, protože máme malé dítko, problémy bývají :-)
K dceři se chová úžasně a neškatulkuje děti podle nějakých tabulek co už musí a nemusí umět a podobně, má krásný lidský přístup a to je strašně moc při práci s dětma důležité, aby se aspoň trochu omezil strach z "bílých plášťů". Což platí i u sestřičky a je to moc moc dobře.
Můžu jen moc poděkovat jak se krásně a svědomitě starají o dcerku.


P

S mou dcerou jsem prošla rukama více lékařů a p. Veselská je v porovnání s ostatními nejlepší. Pro její profesionalitu, ochotu, pochopení, vstřícnost...
Opravdu tuto doktorku všem doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti