..., Dačice
Ordinace (mapa)

Paní doktorka je velmi pečlivá a zajímá se o svého pacienta. S dětmi to asi tolik neumí, má ráda pořádek a disciplínu(pokud vím děti sama ještě nemá). Byla jsem s ní nadmíru spokojená,měla jsem k ní respekt a personál šlapal jako hodinky. A drahé přípravky? Vždy jen nabídla,nic nenutila a s případným doplatkem mne vždy seznámila. Ta ženská má opravdu ve svém oboru absolutní přehled a práce ji baví ( jen s pojišťovnou jsou boje).

velmi schopná,pomůže a proto tam jdu, umí, léta proto studovala, rodiče to stálo spoustu peněz, jí úsilí tak proč byznsmenka - úročí to do čeho mnoho vložila

Ano, paní dokrorka je byznysmenka, ale vždy jsem odcházela spokojená s vyřešeným problémem. A sestry v ordinaci jsou pro ni opravdovým přínosem. Lidský a ochotný přístup, taky mohu jen doporučit!

Dobrý den, nemám zkušenost osobní jako pacientka, paní doktorku mohu hodnotit pouze jako kolegyně - z lékařských zpráv našich společných pacientů. Její péči považuji cílenou, komplexní a odborně vynikající.
MUDr. Lucie Sobotková, Dačice

Paní doktorka je velmi ochotná, vše vysvětlí, ale jen pokud to jde do její kapsy. Pokud se jedná o nemocné dítě cituji ..buď to zaplatíte vy nebo já...kupte si co chcete, já vám nic nedám...v žádném případě nedoporučuji pro dětské pacienty, byla na dítě protivná a největší starost měla o plakát v ordinaci. není lékařka nýbrž byznysmenka.

Řekla bych jedna z mála opravdu schopných lékařek na svém místě. Chytrá a příjemná,hlavně efektivní..což je účel návštěvy. Jako bonus připisuji příjemné sestřičky v ordinaci.Jinde jsem utrácela peníze a čas bez výsledků, což tady opravdu říct nemůžu,nejen že je šikovná, ale návštěva je navíc příjemná díky celé ordinaci. Jsem moc ráda, že jsem dostala doporučení právě na ni.

Můžu jen doporučit.

Paní doktorka je velice ochotná,spolehlivá a vždy se snaží najít nejlepší variantu která bude vyhovovat všem.Mohu jen doporučit

Všechno skvěle vysvětlí a ve všem mi vyjde vstříc.

VŽDY VYŘEŠILA MŮJ PROBLÉM