MUDr. Karel Zvěřina

Pediatr Více

Nový Hrozenkov 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 455, Nový Hrozenkov

je nejlepsi

VÝBORNÝ PAN DOKTOR, VŽDY PORADÍ, NAPLÁNUJE LÉČBU, KONTROLY, KLIDNĚ PŘIJEDE I DOMŮ, NENÍ NIC, CO BY BYLO NEGATIVNÍ, DĚKUJEME PANE DOKTORE

Vstřícný, ochotný, citlivý a pečlivý lékař,velmi si vážím jeho profesionality a lidskosti.

Velmi pečlivý lékař....

Nejlepší lékař u jakého jsem kdy s dětmi byla. Je milý, vše vysvětlí a má obrovský přehled.

Vážíme si jeho pečlivosti a odbornosti, spolu se sestřičkou tvoří vstřícný a empatický tým.Odborníci na svém místě.

Pan doktor je strašně šikovný. Jsem s ním velmi spokojená. K dětem se chová moc hezky, vždy vše vysvětlí a je ochotný přijet se i na dítě podívat domů. Můžu jen všem doporučit!! A sestřička je taky strašně milá, sympatická...k dětem se chová velmi mile, jde vidět že je má moc ráda.

P. doktor je velmi šikovný a ochotný, stále se vzdělává a opravdu se snaží pomoci. Preferuji, že nenutí ihned antibiotika. Jsem velmi spokojená, přestože občas uklouzne, ale nikdo nejsme dokonalí a lidskost je na prvním místě. Jsem z Karlovic a přesto mu raději děti svěřím! Sestra je velice hodné, ochotné a vnímavé stvoření a děti ji milují.

Vždy vše vysvětlí co je za nemoc,ochotný odborník na svém místě.

Mudr Zvěřina je velmi dobrý dětský doktor,škoda jen že je na Novém Hrozenkově a ne v Karlovicích.je odborníkem a proto k němu chodí děti od Karlovic až po Halenkov ,je třeba i pochválit sestřičku .Moc děkujeme a jen tak dál.