Karel Stašek, gynekolog

MUDr. Karel Stašek

Gynekolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlučínská 1, Kobeřice
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

S pacientkama nekomunikuje, na nic se nezeptá, sono mi neudělal za celé dlouhé roky ani jednou, a to ani když ho vyžadoval prakt.lékař - řekl, že to není nutné. Znám několik případů, kdy přehlédl nebo nerozpoznal vážné onemocnění. Změnila jsem lékaře a při prvnínávštěvě a po sono vyšetření mi diagnostikoval myom.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pana doktora bohužel nedoporučuji.
Z důvodu přestěhování jsem k němu přešla,i když na něj reference nebyly zrovna dobré.
Pokud vás nic nebolí a netrápí,vše ok.Do doby než jsem začla mít dlouhodobé gynekologické problémy a skončila v nemocnici s ukrutnými bolestmi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K Mudr. Staškovi chodím již přes 26 let, vždy co je třeba probereme a poradí bez jakékoliv náznaku nějaké nadřazenosti.Poradil i s problémem, který se netýkal mě osobně. Přesto, že náš vztah je pouze lékař-pacient, tak vždy najdeme v hovoru i slova lidská, nejenom profesní. To, že má někdo na první pohled výraz zamračení-neznamená, že se zlobí na celý svět. Já osobně budu ráda pokud veškeré prohlídky, které mě čekají budu absolvovat u tohoto lékaře.


S panem doktorem jsem spokojená, na mne se nemračí, vše vysvětlí.Jsme v době počítačů, když píše musí i do něj koukat.Jestli to někomu vadí? Měl by žít tak před 100 lety.


Pan doktor mi připadá strašně zamračený a neochotný nevím já jsem od něho přešla protože se mi nezamlouval,komunikace u něj není skoro žádná a to se mi nelíbí


Ověřeny pacient

Nikdy jsem s panem doktorem neměla problém. Vždy vše v pořádku.


jak kdy, jak má náladu.....


Souhlasím s paní Míšou - je skvělý


M

Pan Stašek je velmi dobry gynekolog naktereho si nemuzu stezovat vzdy se kemne chova pekne mile a vzdi mne visetril tak jak ma a pomohl nemuzu rict k panu staskovi ani pul slova ani spiny co za nehet se vleze a myslim si ze asi nejsem jedina a nemusite na pana dochtora hazet spinu ze vam nevisel vstric tak asi proto ste takovi nebo jee to jinak???hmmm


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti