Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

• oftalmologie

Umístění: Ordinace Jiný

S návštěvou u pana doktora jsem byla naprosto spokojená. Na řadu jsem šla hned, vyšetření bylo rychlé, ale přínosné. Pan doktor mi vše vysvětlil, snažil se najít příčinu problému, což se snad i povedlo, byl příjemný, naslouchající, na problém se díval komplexně, léčba mi pomohla. Pouze nerozumím tomu, proč takový výborný lékař pracuje na takové podřadné poliklinice IPP.

Umístění: Ordinace Jiný

Mily, profesjonalni, vysvetluje co se deje behem vysetreni - opravdu jsem rada, ze jsem nasla (nahodou) skveleho ocniho lekare :).

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je myslím velmi kvalitní odborník.Jeho přístup k pacientům je
velmi milý a přívětivý.Byla jsem u něho poprvé a jsem maximálně spokojená.

Umístění: Ordinace kontrola

K panu doktorovi jsem začala chodit již v době, kdy ordinoval na Senovážném náměstí.
Zachránil mi oči, protože jsem šla k svému bývalému očaři s tím, že se mi najednou ze dne na den horší zrak. Nabídl mi jen silnější dioptrie. Nezdálo se mi to a dle recenzí jsem našla pana doktora Pugnera.
Ten projevil podezření na onemocnění rohovky a poslal mě do vojenské nemocnice na podrobnější vyšetření přístrojem, který mají jen na odborných pracovištích - podezření se potvrdilo a jelikož jsem přišla relativně včas, tak mě odoperovali a snad se progres zastavil.

Po jeho odchodu jsem zůstala chvíli na Senov. náměstí, ale úroveň další místní péče byla příšerná, tak jsem si pana doktora našla a přešla na nové místo.

Pan doktor je velmi empatický a milý, pečlivý a i sestra je fajn.
Nelituji toho přechodu a pana doktora doporučuji všem!

Jen samá super, pan doktor je absolutní špička, ať po profesionální tak i lidské stránce. Piř příchodu přivítá úsměvem a podáním ruky, stejně tak i po vyšetření, a to se normálně nestává. Nová ordinace je skvěle vybavena a lokalita je také výborná. Každému doporučuji. M.Sagelová

Velmi příjemný přístup pana doktora i sestřičky, skvělá komunikace, profesionalita. Navíc bezvadné místo v centru a krásná, moderní ordinace. Žádné čekání jako bonus!

K panu doktorovi jsem se objednala mimo jiné také na základě zde pozitivních recenzí a musím dát za pravdu, že pan doktor je milý, má pozitivní a klientský přístup. Trpělivě vysvětluje proč dělá to a nebo tohle, nabídl též UZ oka, a jednoduše u něj věřím, že ví, co dělá. Doporučuji také ;)

U pana doktora jsem byla poprve a byla jsem velmi prekvapena.Pak doktor vse vysvetli, je velice peclivy a prijemny.To same plati i o sestricce.Velice doporuji.

Příjemný a pečlivý doktor, který vám při příchodu podá ruku, zeptá se jak se máte a co vás trápí. Důkladně mě vyšetřil a vše laicky vysvětlil tak, abych to pochopil. Kéž by se všichni doktoři chovali takhle. Za mě určitě palec nahoru.

Pan doktor opravdu špičkový, naprostá spokojenost. Vše vysvětlí, ukáže, zhodnotí. Moc milá sestřička, všichni jsou ochotní a ordinace je skvěle vybavena. Pouze samá plus!