Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • oftalmologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ordinace Jiný

S návštěvou u pana doktora jsem byla naprosto spokojená. Na řadu jsem šla hned, vyšetření bylo rychlé, ale přínosné. Pan doktor mi vše vysvětlil, snažil se najít příčinu problému, což se snad i povedlo, byl příjemný, naslouchající, na problém se díval komplexně, léčba mi pomohla. Pouze nerozumím tomu, proč takový výborný lékař pracuje na takové podřadné poliklinice IPP.

E
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Mily, profesjonalni, vysvetluje co se deje behem vysetreni - opravdu jsem rada, ze jsem nasla (nahodou) skveleho ocniho lekare :).

A
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je myslím velmi kvalitní odborník.Jeho přístup k pacientům je
velmi milý a přívětivý.Byla jsem u něho poprvé a jsem maximálně spokojená.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace kontrola

K panu doktorovi jsem začala chodit již v době, kdy ordinoval na Senovážném náměstí.
Zachránil mi oči, protože jsem šla k svému bývalému očaři s tím, že se mi najednou ze dne na den horší zrak. Nabídl mi jen silnější dioptrie. Nezdálo se mi to a dle recenzí jsem našla pana doktora Pugnera.
Ten projevil podezření na onemocnění rohovky a poslal mě do vojenské nemocnice na podrobnější vyšetření přístrojem, který mají jen na odborných pracovištích - podezření se potvrdilo a jelikož jsem přišla relativně včas, tak mě odoperovali a snad se progres zastavil.

Po jeho odchodu jsem zůstala chvíli na Senov. náměstí, ale úroveň další místní péče byla příšerná, tak jsem si pana doktora našla a přešla na nové místo.

Pan doktor je velmi empatický a milý, pečlivý a i sestra je fajn.
Nelituji toho přechodu a pana doktora doporučuji všem!

Ověřeny pacient

Jen samá super, pan doktor je absolutní špička, ať po profesionální tak i lidské stránce. Piř příchodu přivítá úsměvem a podáním ruky, stejně tak i po vyšetření, a to se normálně nestává. Nová ordinace je skvěle vybavena a lokalita je také výborná. Každému doporučuji. M.Sagelová

L
Ověřeny pacient

Velmi příjemný přístup pana doktora i sestřičky, skvělá komunikace, profesionalita. Navíc bezvadné místo v centru a krásná, moderní ordinace. Žádné čekání jako bonus!

D
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem se objednala mimo jiné také na základě zde pozitivních recenzí a musím dát za pravdu, že pan doktor je milý, má pozitivní a klientský přístup. Trpělivě vysvětluje proč dělá to a nebo tohle, nabídl též UZ oka, a jednoduše u něj věřím, že ví, co dělá. Doporučuji také ;)

L
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla poprve a byla jsem velmi prekvapena.Pak doktor vse vysvetli, je velice peclivy a prijemny.To same plati i o sestricce.Velice doporuji.

L
Ověřeny pacient

Příjemný a pečlivý doktor, který vám při příchodu podá ruku, zeptá se jak se máte a co vás trápí. Důkladně mě vyšetřil a vše laicky vysvětlil tak, abych to pochopil. Kéž by se všichni doktoři chovali takhle. Za mě určitě palec nahoru.

K
Ověřeny pacient

Pan doktor opravdu špičkový, naprostá spokojenost. Vše vysvětlí, ukáže, zhodnotí. Moc milá sestřička, všichni jsou ochotní a ordinace je skvěle vybavena. Pouze samá plus!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • oftalmologie