Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Jiný

K panu doktorovi Křenovi chodím už deset let. Je specialista ve svém oboru. Zajímá se o pacienta, je důsledný v posuzování zdravotního stavu a hledá nejvhodnější způsob léčby. Reaguje na zněny ve zdravotním stavu pacienta a podle výsledků vyšetření doporučuje pacientovi nejvhodnější léky. V mém případě došlo díky radám a předepsaným lékům pana doktora k tomu, že moje cukrovka je pod kontrolou a zároveň jsem snížil svoji váhu z původních 117 kg na 97 kg. Věřím, že pokud budu dodržovat jeho rady, bude můj zdravotní stav i v mých 66 letech dobrý. V každém případě pana MuDr. Karla Křena doporučuji svým známým s velice kladným hodnocením.


T
Ověřeny pacient

Odbornost, vstřícnost, lidskost. Pacient se k doktorovi "těší". Takových doktorů se už moc nevidí.
Sestřička taky super.
Tomáš H.


Ověřeny pacient

I přesto, že slyším od jiných pacientů negativní názory na pana doktora, jako "Křen mě zase dal, ten mě zase sprdnul, nebo mám jít zítra ke Křenovi, ten mě zase dá céres", tak můj osobní názor je jiný. I když před každou návštěvou se hrozím toho, abych měl špatné výsledky a zase něco přibral a trpím podobným stresem, o to příjemnější je, když po konzultaci s panem doktorem odcházím plný elánu, jak budu dodržovat dietu a jak shodím nějaké to kilečko. Vážím si pana doktora i milého sestřičky. Pavel Řihák.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Křen je profík ve svém oboru a je to výborný doktor!


P
Ověřeny pacient

Pan doktor mě vstupní prohlídkou doslova ohromil. Čekala jsem, dle hlasu mých známých, neurvalce a hrubiána, ale velmi jsem byla překvapena. Věnoval se mi téměř hodinu, kdy mi detailně zanalizoval celý problém ve stylu Dr.House, vysvětlil, kudy vede cesta a doporučil, jak postupovat. Cukrovka není legrace a když si představím, kolik lidí nedodržuje žádná doporučení, jen si chodí pro léky, tak se ani nedivím, že může být ostrý! Mám ten nejlepší dojem a myslím, že pokud bude někdy neurvalý, tak si to zřejmě zasloužím :-/


Ověřeny pacient

Pan doktor je podle mě ten správný člověk, na svém místě. Velmi ochotně a pečlivě se mi vždy věnuje, vždy pečlivě vše projde. Samotnou mě pak ještě více výsledky potěší, když pan doktor má z nich také radost.
Zklamala mě ale už podruhé sestřička, která se neustále bavila s mladým pánem v uniformě řidiče sanitky (asi synem) a chovali se, jako by tam byli sami.
Hodnocení velmi dobrý dávám proto, že se hodnotí lékař.


je to bezva chlap


Ve svém životě jsem ještě nezažil doktora, který by mě při vstupní prohlídce přivítal podáním ruky a který by se mě tak lidským a velmi odborným přístupem věnoval bezmála hodinu, s velmi detailním vyšetřením a vysvětlením problému. S pacientem jedná na přímo a na rovinu, což se může pro slabší povahy jevit dost tvrdě, ale asi je to jediná správná metoda. Mohu jenom doporučit. A sestřička.... ta je prostě perfektní. Pavel Řihák.


Doktor Kren je vynikajici odbornik LH


JE TO NEURVALEC

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti