Národní třída 1959/90, Hodonín
Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. (mapa)

Odbornost, vstřícnost, lidskost. Pacient se k doktorovi "těší". Takových doktorů se už moc nevidí.
Sestřička taky super.
Tomáš H.

I přesto, že slyším od jiných pacientů negativní názory na pana doktora, jako "Křen mě zase dal, ten mě zase sprdnul, nebo mám jít zítra ke Křenovi, ten mě zase dá céres", tak můj osobní názor je jiný. I když před každou návštěvou se hrozím toho, abych měl špatné výsledky a zase něco přibral a trpím podobným stresem, o to příjemnější je, když po konzultaci s panem doktorem odcházím plný elánu, jak budu dodržovat dietu a jak shodím nějaké to kilečko. Vážím si pana doktora i milého sestřičky. Pavel Řihák.

Pan doktor Křen je profík ve svém oboru a je to výborný doktor!

Pan doktor mě vstupní prohlídkou doslova ohromil. Čekala jsem, dle hlasu mých známých, neurvalce a hrubiána, ale velmi jsem byla překvapena. Věnoval se mi téměř hodinu, kdy mi detailně zanalizoval celý problém ve stylu Dr.House, vysvětlil, kudy vede cesta a doporučil, jak postupovat. Cukrovka není legrace a když si představím, kolik lidí nedodržuje žádná doporučení, jen si chodí pro léky, tak se ani nedivím, že může být ostrý! Mám ten nejlepší dojem a myslím, že pokud bude někdy neurvalý, tak si to zřejmě zasloužím :-/

Pan doktor je podle mě ten správný člověk, na svém místě. Velmi ochotně a pečlivě se mi vždy věnuje, vždy pečlivě vše projde. Samotnou mě pak ještě více výsledky potěší, když pan doktor má z nich také radost.
Zklamala mě ale už podruhé sestřička, která se neustále bavila s mladým pánem v uniformě řidiče sanitky (asi synem) a chovali se, jako by tam byli sami.
Hodnocení velmi dobrý dávám proto, že se hodnotí lékař.

je to bezva chlap

Ve svém životě jsem ještě nezažil doktora, který by mě při vstupní prohlídce přivítal podáním ruky a který by se mě tak lidským a velmi odborným přístupem věnoval bezmála hodinu, s velmi detailním vyšetřením a vysvětlením problému. S pacientem jedná na přímo a na rovinu, což se může pro slabší povahy jevit dost tvrdě, ale asi je to jediná správná metoda. Mohu jenom doporučit. A sestřička.... ta je prostě perfektní. Pavel Řihák.

Doktor Kren je vynikajici odbornik LH

JE TO NEURVALEC

Je skvělý. Svérázným způsobem vás donutí zamyslet se nad vaším zdravím. Při tom je laskavý, chápavý, rád poradí. Sestřička je zlatíčko. Kotásková milena