Revmatologická ambulance
Na Radouči 1081 - DPS, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí
Přijímám pouze předem telefonicky objednané pacienty.
Ord. doba 8 - 14 hodin, nebo do ošetření posledního řádně objednaného klienta. ( Dům pečovatelské služby; roh ulic Na Radouči a U Stadionu ), Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

S vděčností právě s kamarády u kávy probíráme naše nemoci a já vždy vděčně vyprávím o tom, jak mi pan doktor Jedlička pomohl od artrózy kyčle. Jak jsem si před léčbou u pana doktora nemohl ani obout ponožky, kalhoty, boty, jak špatně se mi několik let vystupovalo z auta atd. A hned první léčebná kůra naordinovaná panem doktorem Jedličkou mi úplně změnila život, nyní vůbec nemám žádné příznaky a žiji znovu plnohodnotným životem. Děkuji, pane doktore! Vojtěch Voráček

Vážený pane doktore,
poznal jsem Vás už v roce 1991 a už bych ani nespočítal tu spoustu návštěv u Vás v ordinaci. Nikdy v životě nezapomenu za vstřícnost, ochotu a chování k pacientům, které je vždy na špičkové a profesionální úrovni. Vždy, když jsem měl problémy, dostal jsem od Vás prvotřídní péči, a vážím si i Vašeho kamarádskému přístupu. S mým onemocněním "Bechtěrjevem" se mi vždy snažíte co nejlépe poradit. A já se zase snažím poprat se s tím, a nezklamat Vás, i když to cvičení dost bolí.
Ještě jednou, pane doktore, moc si Vás vážím, jste prima člověk a k tomu ještě špičkový lékař.
Děkuji, Váš pacient FIDRANT

V panu doktorovi Jedličkovi jsme konečně objevil opravdového odborníka. Je to nejen špičkový odborný lékař, ale i sdílný a reálně uvažující člověk. Díky jeho radám a jím předepsaným lékům mě ZCELA opustila dlouhotrvající bolest kyčle, kterou se dříve nepodařilo ani potlačit jiným lékařům včetně jednoho věhlasného profesora. Jako bonus bych považoval vlídný přístup k pacientům, krátké objednací lhůty a opravdu odborné vyšetření a nasazení účinné léčby.
Děkuji, pane doktore.
Váš vděčný pacient V. Voráček

Já oceňuju hlavně tu minimální objednací dobu, to je nevyšší luxus, když vás dnes doktor veme tentýž den a navíc bez doporučení. Pan Jedlička ovšem míří do Rakouska, jednou nám tu bude moc chybět. Díky, náš dobrý pane doktore !
Hynek Klápště jr.,s rodinou a tetou,

Ordinaci dr. Jedličky jsem navštívil a mohu pozitivní hodnocení jen potvrdit.
Doktor mě vyšetřil už druhý den po telefonickém objednání, byl velmi profesionální, bolavý kloub mi ošetřil, dal mi léky, všechno vysvětlil, poradil mi, já jsem měl okamžitou úlevu a od třetího dne jsem prakticky bez bolestí.
Mohu všem jen upřímně doporučit. A ordinace je mimořádně krásná.
Děkuji, s pozdravem Jan Paleček.

Vážený pane doktore.

Děkuji Vám velice za ošetření mého kyčle a bolesti v zádech. Vaše injekce, které jste mi do těchto míst dal, mi skutečně pomohly od mé bolesti. Vaše velká zkušenost a metody léčby jsou vynikající.

Srdečně Vás zdraví a děkuje Vám za všechnu Vaši péči o mé zdraví Váš pacient
N.P.

Pan doktor je dle mého mínění velmi dobrý odborník. Léčím se u něho již patnáct let a vážím si ho především pro jeho přístup a vím, že když něco řekne, můžu mu věřit. Jsem spokojena i s tím, že mě kdykoli v případě nutnosti přijme ještě téhož dne, takže závěrem - DOPORUČUJI.

M. Štěpánová

Nejlepší lékař jakého jsem poznala, příjemný, ochotný a není problém sám obtelefonovat a objednat na vyšetření, pro mě nejlepší jakého jsem potkala, odborník, za jeho rady mu jsem vděčná a ráda na něho vzpomínám, co se týče čekací doby tak je minimální, málokde a ne vždy se setkáte s tak příjemným lékařem a příjemnou ordinací.
Doubková.

Sohlasím, dobrý lékař. Kůrka Jiří.

Dobrý den, mohu jen potvrdit, jsem ráda u pana doktora Jedličky,
hodný a vzdělaný doktor, tak děkuji a všem doporučuji.
S pozdravem J. Dvořáková s rodinou.