MUDr. Karel Janík

Praktický lékař, Internista Více

Horní Bečva 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 655, Horní Bečva

S málo kterým obvodním lékařem se tak dobře spolupracuje. Za dobu své působnosti na H.Bečvě, je již řekl bych "legendou" :-)

Osobně si myslí, že je to dobrý lékař. I když ho navštěvuji jen výjimečně. Chová se velmi slušně a u mě vesměs vše vyřešil. A přeci jenom má velké zkušenosti, ale je to jen obvodní lékař a nemůže vědět vše a každý je omylný.

Jsem s doktorem Janíkem maximálně spokojená.Vždy vyjde vstříc,dojede na návštěvu k nemocnému pacientovi v jakoukoli denní či noční hodinu,sobotu,neděli nebo o svátcích.Má zájem o zdravotní stav,zavolá do nemocnice a infomuje se na svého pacienta.S takovým zájmem jsem se nesetkala u žádného doktora.Je to opravdu doktor z hor

erudovaný a vždy dobře naladěný,má rád lidi

mamince bylo často špatně a její doktor pořád říkal,že je vše v pořádku.Pak měl dovolenou a zastupoval ho právě pan doktor Janík a ten se ptal jestli se léčí na štítnou žlázu,neléčila,tak jí vzali krev a zjistili,že je to štítná žláza a divil se,že její doktor nic neřešil. Maminka je s ním spokojená...

Doktora Janíka doporučuji jako člověka-lékaře i jako vyslověně odborníka, který za roky praxe nabral mnoho zkušeností odborných, ale i lidských.Kdychych jako pacientka potřebovala poradit a nesouhlasila se svým lékařem, zeptala bych se jeho.Být lékařem na vesnici není opravdu jednoduché, ale to ať si vyzkouší sám každý.A co se týče dcery- je velmi empatická a šikovná, ale kdo ji to naučil,jak se chovat k lidem a předal spoustu rad, které se v učebnici nedočtete. Paní doktorce dr Janíka závidím jako otce a jako vzor a přeji mu ještě sílu na další práci

Je to klasický vesnický lékař.. není lehké neudělat během tolika let praxe na jedné vesnici žádnou chybu a zavděčit se všem. Je pravdou, že pan Janík má za sebou i celou řadu přehmatů, chybných diagnóz a nevyléčených pacientů. Na druhou stranu, například na seniory má až blahodárný vliv, s každou babičkou si popovídá, podpoří, uklidní. K práci lékaře v horách a na vesnici patří taky časté výjezdy k pacientům, v noci, v zimě, na úkor soukromí.. kdo to vydrží a neprchne do města nebo na kliniku, zaslouží jistě obdiv, i když peněz a pytlíků s vajíčky má za svou práci dostatek : )

Mnoho žen a dívek si vyslechlo jeho bájnou větu, tak se svlíkněte! Z jeho úst byla vyřčena, ikdyž se jednalo o banální třísku v prstu!
Jinak není špatný lékař, ale asi se bojí, že by něco zanedbal, proto velmi často posílá na odborné vyšetření do nemocnice.
Ale asi by už měl pomalu uvažovat o tom, že přenechá své křeslo dceři.