Karel Chládek, gynekolog

Gynekolog

Pražská 380, Plaňany
Gynekologická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Předem bych ráda podotkla Martinu. Takováhle chyba je u lékaře podle mého názoru nepřípustná, nejdřív stanovit těhotenství, slečna byla asi ráda když zjistila že není, ale zkus se proplesknout sama a vžít se do té situace, může určit těhotenství které nebude pravdivé a nebo někomu říct že má raka a později by se to ukázalo že je to nepravdivé. Takhle splést se dobrý lékař prostě nemůže. Taky jsem k panu doktorovi chodila, diagnostikoval mi mimoděložní těhoteství, přestože jsem menstruovala, test vyšel negativně a následně mě poslal do nemocnice, kde mi řekli že mám pouze cysty na vaječníků. Druhý den jsem si došla pro kartu a už se u něj nikdy neukázala

Madam která napsala poslední hodnecí by zasloužila pár facek. I lékař je jen člověk a tudíž má právo se zmýlit, jenže to ona zmíněná madam asi nedokáže pochopit. Sama se asi nikdy nespletla!!! Ruku na srdce slečno! Martina Brožová

V 18-ti letech mi pan doktor při vynechámí mentruace stanovil "těhotenství", z čehož jsem byla v šoku, jelikož jsme s partnerem používali kondom...ale říkal, že se neplete i přes to, že těhotenský test vyšel negativní...Po 14 denní slušné panice menstruace najednou dorazila a on na to, že se tedy asi spletl..

je dobrej, hodnej a citlivej, trochu nálady, no je to starej dědek, ale zústávám D.

jsme moc spokojeny. Holky