FN Plzeň, I. interní klinika
alej Svobody 80, Plzeň

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: FN Plzeň, I. interní klinika Jiný

Pan doktor Balihar je velice příjemný, lidský a vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Byla jsem u něho na koloskopii. Absolvovala jsem toto vyšetření i u jiných lékařů, ale pan doktor Balihar je nejlepší - v přístupu k pacientovi i v citlivém provedení vyšetření. Poděkování patří i sestřičkám.
Kéž by v dnešní době bylo takových lékařů více.
Velké díky!!

C
Umístění: FN Plzeň, I. interní klinika

Opravdu úžasný lékař, jakého jsem dlouho nepotkala. Vyslechne, poradí a pomůže, vyšetření provádí šetrně, pečlivě a téměř bezbolestně. Děkuji za takový přístup.

Pan doktor Balihar je výjimečný,profesional na svém mistě,koloskopie z jeho rukou byla
natolik snesitelná ze ji uz neřadím k nejhorsím zazitkum ! je velmi empatický , takovému lékaři se svěřit do rukou je výhrou ! a nemuzu opomenout ochotný zdravotnický personal, clovek si nepřipadá,ze obtěžuje a proto veliké díky a úctu, Mitošinková Plzeň

Odborník na svém místě, navíc s velice lidským přístupem k pacientovi a příjemným vystupováním. Děkuji za péči.

Dr. Balihar je již přes rok lékařem, ke kterému chodím na bioléčbu a mohu napsat, že jsem velice spokojená. Profesionální, ale zároveň přátelsky příjemný přístup. Tohoto lékaře mohu všem doporučit.

Výborný doktor...Nemohu si na nic stěžovat. Jak už tu bylo řečeno, pacient ho opravdu zajímá, bez problémů zodpoví srozumitelně všechny dotazy. Někteří doktoři dávají pacientovi dost najevo, že oni jsou MuDr. (ne-li ještě víc), ale u pana doktora Balihara člověk nepociťuje ani trochu arogantní jednaní. Zkrátka doktor jak má být! :)

Byla jsem u MUDr.Balihara na kolonoskopii. Velmi citlivé a profesionální vyšetření. Děkuji za péči.

Výborný lékař, správná a včasná diagnóza mému tátovi zachránila život. Je velice příjemný, lidský. Více takových lékařů!!!

Mladý vzdělaný lékař, kterého pacient opravdu zajímá. Vřele doporučuji.