Kamila Vančurová, praktický lékař

Praktický lékař Více

č.d. 119, Žehušice
Ordinace PL pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Nejlepší paní doktorka , která mi vždy se vším pomohla,poradila , vše pečlivě vysvětlila a nikdy mě nezklamala!!!! Mohu jen a jen doporučit

Doktorka Vančurová mi před 25 lety zachránila doslova a do písmene život, od té doby pokud něco potřebuji, obrátím se na ní. NIKDY neodmítla, vždy mi vyhověla, poradila a to ve většině případů mimo její ordinační hodiny.
Je to odborník a hlavně člověk, který chápe, rozumí a dokáže pomoci.
V součastné době bych měla výhrady jen k její zdravotní sestře, ostatně i o tom jsme spolu mluvily.....
Jinak péče, starostlivost, odbornost a fundovanost paní doktorky opravdu výborná.
Přeju jí jen to nej....

S paní doktorkou Vančurovou jsem byla velmi spokojená. Po přestěhování za Pardubice jsem však musela od ní odejít. Paní doktorka je milá, dá se s ní popovídat a lečí taky skvěle. Od 16 trpím revmatem a byla jsem u ní pečená vařená. Diagnozu mi sice stanovili v 19, ale paní doktorka se strašně trápila, že neví co to je, i když celou dobu říkala, že to je revma. Jenže různé výsledky tomu nenasvědčovali. Pár dní před oficiálním určením diágnozi mi tak strašně otekli nohy, že neváhala objednala mě na krev (i když ten den se brala dárcovská krev) a hned po práci za mnou přijela domů a podívala se na výsledky a na mě. A hned mě taky objednala do revmatologického centra.Dokonce by mi klidně i zajistila santiku, kdyby naši nemohli. Takže já si na paní Vančurouvou nemůžu stěžovat. Je velmi milá, ochotná a ráda hned pomůže. Jediný, co mi vadilo, byla ta dlouhá fronta v čekárně. Dřív jak po třech hodinách jsem se do vnitř nedostala.

Je statečná o vše si řekne

Nechápu lidi, kteří na tuto Dr. nadávají a osočují jí zde. Já za paní doktorkou dojíždím z Prahy a za jiného lékaře ji rozhodně vyměnit nehodlám. Dr. je odborník, její diagnostiky jsou přesné, velice často rozpozná nemoc dříve než specialisté - mohu posoudit, protože léčí celou mou rodinu. Mému dědovi cukrovkáři zachránila nohu před amputací... Každému se věnuje stejně, není pravda, že má pouze své oblíbence. Pokud je potřeba rychlé speciální vyšetření v nemocnici, tak jej osobně zařídí každému, což pro ni znamená několik telefonátů po nemocnicích v ČR. Dokáže pochopit i soukromé problémy, proto se někteří pacienti zdrží déle, ale i toto pomáhá. Za čekací lhůty ale převážně mohou důchodci, kteří zde mají svůj každodenní ranní sraz. Divím se, že si nenosí čerstvou kávu a koláčky, aby se jim lépe vypravovalo. Jeden den v týdnu jsou odpolední ordinační hodiny určeny pouze pro pracující, opět plno důchodců.
Dr. má občas jadrnější slovník, ale ani tomu se nedivím. Na vesnici léčí lidi, kteří jsou zaměstnaní v zemědělském družstvu jako dojičky krav, traktoristé... Pokud je chvíli posloucháte v čekárně, pochopíte, že Dr. se pouze přizpůsobila jejich slovníku, aby byli schopni pochopit, co jim říká. Se vzdělaným a kultivovaným pacientem se takto nebaví. Pro mne osobně je návštěva čekárny hororovým zážitkem, kdy si říkám, že bych s takovými lidmi prostě pracovat nemohla.
Ačkoli do toho nikomu nic není, tak v soukromém životě je velice milý a vtipný společník.
Němečková

Co se tyka doktorky, tak je perfektni, nemužu se na ni stěžovat, je skvěly diagnostik a vždy odpovi na me dotazy, i když se zrovna netykaji nemoci. Ale co mně zaraži, tak to , že sestřička vybira penize předem, aniž by věděla, jestli budu platit nebo ne, je to u ni automaticky. U žadneho jinyho doktora jsem se s tim nesetkala. Ja k pak je asi vraci, když už zaznamena zaplaceni?

Dlouhé čekací doby v čekárně,ale fakt dlouhé

nemohu si stěžévat

C

Je to moje praktická lékařka a mám k ní úplnou důvěru. Udělá si na mě vždycky čas, aby mě vyslechla a hlavně pomohla. Jsem jí vděčen! To čekání je pravda. Sestřička je rovněž fajn, takový komunikativní typ.Přeji jim hodně sil.

Dostala jsem se na tyto stránky o paní dokttorce a jsem taky v údivu,jaké reakce jsou na paní doktorku....Jsem její pacientka a můžu říct z vlastní zkušenosti,že mi vždycky moc pomohla.Pomohla i mému synovi,když byl docela malý a dětská doktorka Lebedová nepoznala nemoc a řekla mi,že je to dobré....druhý den jsem s nim šla k paní doktorce Vančurové a ta se podivila,že dětská doktorka nic nezjistila.A díky ní se můj syn rychle uzdravil.Od té doby chodím i se synem jedině tam.A že se tem čeká než na nás dojde řada???To je pravda,ale bylo by to jiný,.kdyby tam nechodily si vykecávat pusu důchodci....ty o tam zdržují nejvíc.To je asi vše,co bych o naší paní doktorce napsala.A ještě jednu věc.Je velmi nnefér,že ji tu pomlouváte a nejste ani schopni si uvést zde jméno....jste tu jako inkognito a já se ptám PROČTak když už pomlouváte,tak se aspoň nestyďte za jméno.