MUDr. Kamil Martynek

Praktický lékař Více

Mosty u Jablunkova 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 417, Mosty u Jablunkova

Bohužel já mám špatnou zkušenost, pokaždé co k němu příjdu a kdokoliv z mých známých, tak jak by měl strach se vůbec vám podívat do očí, natož vás vyšetřit. Po jakékoliv silné angíně, nebo chřipce má praktický lékař se domluvit s pacientem na kontrole a sedimentaci, zda je vše v pořádku. Mně už bylo více krát řečeno, že pokoud se budu cítít dobře, tak na sedimentaci chodit nemusím. Navíc mi nepoznál ani slepé střevo, které jsem měla v tak špatném stavu zahnisané, že kdyby mi něco prasklo, tak je nejspíš po mně. Přijela jsem do nemocnice za minutu dvanáct, kde si mě do 3 hodin brál lékař na sál (než proběhly všechny vyšetření) a navíc jsem měla díky nerozpoznání p. lékaře Martynka zahnisané slepé střevo. Navíc je už to po třetí co mi napsala jeho matka p. mudr. Mária Martynková, tak slabé antibiotiká na silnou hnísající angínu, že se mi akorát přihoršilo a na pohotovosti, kde jsem takto skončila, se dívili co mi to má praktická lékařka za antibiotika "dětské" napsala. Naposled mi byly opět nasazeny snad ty nejslabší antibiotika, kdy pán doktor Kamil Martynek mi nerozeznal zápal plic od chřipky. Takže to aby jsem brala antibiotika jen ty slabé a jak nezaberou, tak nepíše silnější, ale že mi tím ničí organismus a na sedimentaci ať ani ne nechodím to je podle něj v pořádku. Navíc jsem se bohužel setkala také s tím, že berou poplatek 30 Kč i za běžnou konzultaci, tohle je u pana Mudr. Martynka a paní Mudr Martynkové známé, žádné vyšetření se nekoná, ale peníze jdou do kapsy. Z okolí co jsem zaslechla známí uplatkáři, což tomu věřím. Navíc jsem zaslechla také, že v restauraci u Taufra měl nějaký muž infarkt a pan Mudr. Kamil Martynek šel k němu krokem. To ho nejspíš jeho mátí dotlačila dělat doktořinu. Na řeči nedávám, ale zkušenosti mám bohužel velmi špatné, z tohoto důvodu odcházím. Vypovídat se mohu komukoliv, jestli někdo tohleto bere jako součást uzdravování, pro ostatní čekající je to spíše zdržování a zbýtečně strávený čas v čekárně.

Je to vynikajici lekar, kterych je dneska malo. Svemu oboru dobre rozumi. Nema proste chybu

Můj obvodní lékař je skutečně odborník, který svou práci dělá se zájmem a velmi obětavě.Neváhá pro každého člověka udělat maximum.Má pro mě vždy hezké slovíčko a to někdy pomůže víc než lék třeba by stál milion.Velice dobře pokračuje ve šlépějích své maminky, která o naší rodinu už pečovala před ním.

Klidný,rozvážný,přemýšlivý,pozorný,pečlivý,zkrátka – lékař specialista s velmi lidským jednáním!!