Kapt. Jaroše 2000/10, Tábor
Nemocnice Tábor (mapa)

Kpt. Jaroše 2000, Tábor
Nemocnice Tábor, a.s. (mapa)

Pan doktor je opravdu kapacita!!! Velmí pozorný..vše vysvětlí a poučí pomůže atd Velmi doporučuji!!! Měla jsem zápal plica velmi hrozný... a mám miminko..a pan doktor chtěl abych zůstala a já ne kuli miminku..dala jsem ústní reverst.A pan doktor když jsem odjeli domů volal manželovi at mě doveze zpět že to nemám dobrý atd...Takže velmi ochotný a starostlivý!!!!! Můžu jen doporučit!!!

Vynikající odborník. Jako první dokázal stanovit správnou diagnozu u mé manželky, kterou již 5 let jiní "odborníci" léčili s různými diagnozami, takže se pravá příčina onemocnění rozjela naplno a nedala se již zastavit. Díky panu primaři se aspoň průběh zpomalil a jsem mu nesmírně vděčný.

Tento asimetrický (asi metr vysoký a asi metr široký) pan doktor mě doporučul,abych zhubla.Ale jinak je to vynikající a velmi ochotný odborník na svém místě.Ridzoňová.

Pan doktor Kleňha je velice ochotný, vstřícný a veliký odborník. Pomohl nám při odmítnutí léčby v jiné nemocnici a ochotně zařídil další léčbu. Takových to doktorů by mělo být mnohem více.