Julius Peružek, zubař

MUDr. Julius Peružek

Zubař

Václavská 18, Opatovice nad Labem
Sam. ordinace PL - stomatologa

Dávejte si na jeho výkony pozor. V poslední době šel hodně nízko, ale vzhledem k věku se to dá pochopit. Dlouholetý pacient

Nikdy jsem si nemyslela, že budu chodit ráda k zubaři. Ale pan doktor Peružek je opravdu skvělý. Svým přístupem k pacientovi a samotným provedením výkonu vzbuzuje důvěru. Jsem naprosto spokojená.

Velmi příjemný pan doktor. Navíc ve svém věku stále drží krok s moderní nedicínou a nové metody a technologie mu nejsou cizí.

Pan doktor je vždy vstřícný schopný vás přijmout i v neděli o pul 12. Opravdu doporučuji jsem rád že můžu být jeho pacientem .

Jsem s nim nad míru spokojen

Absolutní špice.

Pan doktor Peružek je mistrem v zubařském oboru, jsem ráda, že jsem jeho pacientkou. Pokud máte problémy se zuby a svěříte se do péče tomuto lékaři, mohu garantovat, že budete mít vyléčené zuby, dásně a váš chrup bude vypadat dokonale. Je to opravdu špičkový stomatolog, nejlepší, kterého znám a vřele ho mohu všem doporučit. Darina M.

Na předešlé doporučení jsem mile překvapen,opravdu skvělý zubař.Bezbolestný zákrok a ochota.Jsem spokojen.Založil jsem si kartu a budu k tomuto zubaři pravidelně docházet.Mohu jen vřele doporučit.Roman z Vysoké nad Labem

Nejlepší zubař, co jsem kdy měl.
Doporučím ho každému

Pochopení pro strach,pomoc od zbytečné bolesti při zákrocích, ochota pomoci okamžitě a vlastně kdykoliv, odborné ošetření, žádné předražení.