MUDr. Josef Zlatníček

Zubař Více

Moravská Nová Ves 1 adresa

Soukromá ordinace, prakt. zubní lékař
Dolní 461, Moravská Nová Ves

na ZŠ jsme měli pravidelné povinné prohlídky u MUDr. Zlatníčka, vždycky jsem se ho bála, jeden zub mi opravoval vícekrát,plomba mi pokaždé vypadla, ted je přecitlivěly, pak jsem změnila zubaře, lékařka jej opravovala jen jednou a od té doby (cca deset let) na něj nemusela "sáhnout". Od té doby co jsem změnila zubaře( po ukončení základní školy) se nebojím jít k zubaři.

Dnes jsem byla u pana doktora ja totiž nemohu chodit vozi mne sousedka a ten mi navrhl ye se prizpusobi dobe kdy ma sousedka volno Mela jsem špičák že skoro nebyl videt ale pan doktor řekl že si poradí ani jsem nic necítila a kořen byl venku Dekji MUDr Zlatnickovi za jeho peci a starostlivost Konečna Miroslava

Nestacila jsem dopsat predeslou stranku Pan doktor mi dal tabletu Valetolu a rekl ze mam prijit po pate hodine do te doby uz se misto uvolni prislajsem apan doktor mi rekl ze mi da radeji hned dve injekce nebot koren by se mohl drobi Vse dobre dopadlo a ja byla jak na jinem svete jeste jednou dekuji
Kovarikova Zdena

Jmenuji se Jordanova Ružena a chtela bych podekovat MUDr Zlatnickovi za dloumoletou peci kterou pan doktor venuje nejen mne ale pripojuje se imuj syn Jordan Vojtech Oba uz mame zuby spravene zvlastě muj syn kteremu pan doktor vytrhal vsechny koreny a udelal nahrady se kterymi je velice spokojen Ja mam tez nahradu kera ani nejde poznat Oba dv panu doktorovi dekujeme zvlašte jeho casu ktery nam venoval Mujsyn mne vozi autem a dela az do peti hodin Pan doktor nas vzdy objednal po domluve na18 hodinu Jsme mu velmivděčni za kvalitni osetreni i vtak pozdnich hodinach Dekuje Jordanova se synem

Minulou sobotu a neděli jsem byl na svatbe Ani nevim jak jsem prišel o casti prednich zubu Jednalo se o tři předni zuby Nebolelo to sice ale vypadalo to nepěkně V pondeli jsem se objednal k MUDr Zlatníčkovi a vysvetlil mu moji situaci Rekl mi že odpoledne mi to spravi protiže pani co byla objednana se omluvila pro chřipku Přisel jsem do ordinace a pan doktor delal posledního pacieta pockal jsem a za chvíli mne pan doktor zavolal ptal se jak se mi to stalo ale ja jsem aninevedl Asi po hodine jsem odchaZEL A URAZENE RUZKY NEBYLY POZNAT vELICE DEKUJI ZA OCHOTU A PEKNE SPRAVENI HRUBY ZBYNEKJ

Chodim k dktoru Zlatničkovi již nekolik let ¨Já pracuji v zemedelstvi a pan doktor byl tak laskav když mne zacaly bolet koreny že mne po domluve s ním vezme treba nejen pozdě odpoledne ale i v sobotu nebo v neděli¨Jsem velice spokojena i pro to pochopeni me situace Děkujipanu doktorovi mnohokrát Vertypol Olha

Chodime k MUDr Zlatnickovi jiz dlouho Vzdy jsem se setkala s ochotou mela jsem zpocatku strach MUDr Zlatnicek mi vysvetli ze poopichu nebudu zadnou bolest citit Manzel byl vzdy se mnou u nehopan doktor trhal koreny a prohlasil ze nic necitil Pan doktor nam vzdy vysvetlil jak bude postupovat kdyz to slo navrhk dve variaty lecby Jsme spanem doktorem velice spokojeni vzdy nam vysel vstrict Dekujeme mockrat Hrebackova Libuse a Hrebacka Michal

V patek 12 2 jsem pocitil pri mluveni silnou bolest vpravo dole Musel jsem ale dokoncit jednani jsem totiz soudce zavolal jsem MUDr Zlatnickovi a on mi rekl abych prijel kolem poledne a daval pozor na cestu protoze misty je naledi jednani se ale protahlo proto jsem MUDr Zlatnickovi zavolal ze prijedu pozdeji Po vysetreni a osetreni mne zbavil bolesti Velmi mu dekuji jsem ted jak na jinem svete Pozval mne na kontrolu bud vnedeli nebo v pondeli co mi bude vice vyhovovatJeste jednou dekuji za osetreni JUDr Klas Jaroslav Luzice

dnes se mi zhorsil stav vlevo dole mam tam stary mustek abolest byla velika pan doktor mi nejprve ozaril laserem od 5 po7 bolest ustala pan doktor mi ale rekl ze to nebude nastalo podle pristroju urci ze bolest vychazi od 7 vlevodole navrhl mi dve reseni otevrit 7 a jelikoz dole byl vak tak ho rozrizl a dal mitam dren napsal mi penicilin a cekali jme jestli bolest povoli velmise mi ulevilo pan doktor vsak rekl abych prisel zitra vymenit dren a rozhodneme se co dal kdvby se bolest vratila abych zavolal i v noci navrhl sundat korunku a zub vytahnot korunku mam jiz 19 let rikal ze po sundani korunky se obava ze zub bude asi zniceny prozatim jsem bez bolesti coz je nesmirna uleva Velice dekuji panu doktoru zlatnickovi ze i v sobotu a v nedeli si promne udelal cas ja bych totiz jinam nesel a jeste jednoumockrat dekuji za citlive osetreni ing klimes josef dubnany

Vcera jsem byl vecer na zabijacce Pri ochutnavani nekolika chodu jidel jsem nestastnou nahodou kosl do kosti a ulomiljsem si dva zuby Hned rano po seste hodine jsem se zastavil u MUDr Zlatnicka Mel Jsem stesti byl jsem prvni a pan doktor mi oba dva zuby spravil Za hodinu jsem byl hotov jak mi rekl pan dotor nejvic prace mu dal predni zub jinak by byl hotov daleko drive Podekoval jsem a ptal jsem se pana doktora co jsem dluzen Rekl ze nic ze je rad ze to tak dobre dopadlo CChtel bych velice panu doktorovi pode kovat Chodim knemu od zacatku co zde pracuje a vzdy jsem byl velmi spokojen Ja bych ani jinam nikdy neselJeste jednou dekuji Skocik Oldrich