Josef Tillich, alergolog Veselí nad Moravou

MUDr. Josef Tillich

Alergolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zámecká 10, Veselí nad Moravou
Ambulance alergologie a kl. imunologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Umístění: Ambulance alergologie a kl. imunologie Jiný

K panu doktorovi chodí celá naše rodina, všichni velká spokojenost. Perfektní lidský přístup jak pan doktor tak sestřička. Člověk se u nich cítí vždy příjemně.


P
Umístění: Ambulance alergologie a kl. imunologie Jiný

Milý, laskavý, pozorný. První zkušenost a spokojenost s nadmíru lidským přístupem, vysvětlením a pochopením.


A
Ověřeny pacient

S panem doktorech Tilichem jsem velmi spokojená. Na 3 roky jsme ho vyměnila kvůli jedné paní doktorce v Brně, která mě nicméně zklamala a celkově celá nemožnost dostat se k nějakému doktorovi s akutním problémem. Pan doktor mě vzal okamžitě, přestože jsem již nebyla jeho pacientkou a velmi mi pomohl. Je to velmi milý a zodpovědný člověk.


N
Ověřeny pacient

ve vystupování k pacientům je velmi vstřícný a příjemný. Avšak nedoporučuji, neboť mi poddávkoval léky ( což jsem se dozvěděla později v nemocnici). V případě, kdy jsem jednou potřebovala předepsat sprej na dýchání, odmítl mi jej napsat s tím, že dle jeho výpočtů ve spreji ještě něco je-ale nebylo. Také mi navrhl, ať si ho nechám předepsat jinde-pokud ho potřebuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Velmi příjemné vystupování, při příchodu do ordinace vždy podá ruku, zeptá se jak se mám, poté se zaměří na můj zdravotní stav. Oceňuji partnerský přístup, jednání není v žádném případě nadřazené, má o člověka skutečně zájem, vše s ním pečlivě probere, neřeší vše hned medikamentózně, je opravdu rozumný a vyrovnaný člověk. Zeptá se vás i na studium, rodinu, děti... nemám pocit, že jsem u lékaře, kde je vyšetření často jako na běžícím páse. Co se týká léčby, nemám problém, pouze mě trochu zarazilo, když jsem i v těhotenství měla užívat léky na alergii, kde v příbalu bylo psáno, že se v těhotenství nemá užívat, což jsem si všimla až později a přestala je raději užívat. Nicméně je neužívám denně, dle rady a dohody s ním jen přivyskytnutí obtíží, také mě ujišťoval, že se tyto léky i v těhot. běžně užívají... (tuto podle mě chybu z neopatrnosti přisuzuji také sobě - měla jsem si příbalový leták přečíst znovu, přestože tyto léky užívám už dlouho) Další léky, které jsem před těhotenstvím užívala, po té razantně odmítl a vysadili jsme je.


M
Ověřeny pacient

U Dr. Tillicha jsem byl již několikrát a vždy mě velmi potěšil svým lidským lidský přístupe a odborností. Oceňuji také přístup k léčbě, kdy lékař ihned neřeší všechny problémy medikamenty. Snaží se pacientům vysvětlit, že některé problémy vznikají např. nesprávnou životosprávou a doporučeno je např. otužování, pohyb, což samozřejmě asi neplatí např. u alergií, kdy je potřeba léčbu řešit jinými prostředky. Bylo by potřeba takových lékařů více.


M
Ověřeny pacient

Doporučüji.Nikdo nebyl schopen dceři pomoc,až pan doktor,musela sem si vyžádat u děcké doporučení.A lituji,že až po tolika letech už sem tam měla být dávno.Dceři pomohl při vleklých problémech krku.Ráda k němu chodí je velmi příjemný a sestřička taky.


U
Ověřeny pacient

Je od něj hezké, že když k němu přijdu, vždycky mi podá ruku na přivítanou...a co se týče léčby? Vždycky se snad dokáže vžít do problému druhých...aspoň u mě to tak funguje. Prostě jeden z nejzodpovědnějších doktorů, co znám, škoda, že není obvodák..:)


Pan doktor je příjemný a milý. Všechno dobře probere s pacientem,nic mu neunikne a zvolí vhodnou léčbu.


K

Velmi milý a příjemný lékař - gentleman. Řadím do kategorie PAN LÉKAŘ! Chování k pacientům slušné a jednání opravdu na úrovni. Člověk při jednání s ním cítí, že neobtěžuje a lékaře opravdu zajímá a snaží se pomoci. U mnoha jiných DOCHTORŮ tomu je právě naopak. Dějuji mu za pomoc při odstranění mých vleklých problémů se záněty v krku. Velmi doporučuji...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti