MUDr. Josef Szücs

Pediatr Více

Návsí 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Nádražní 499, Návsí

S panem doktorem máme samé dobré zkušenosti, má super přístup že bere antibiotika jako poslední možnost.

Pan doktor zřejmě léčí podle toho, jak mu kdo padne do oka - obzvlášť co se týče dorostu. Přístup naprosto minimální, když k němu s něčím přijdete, ještě má stopadesát keců, co že ho otravujeme hned tak z rána ... Naprosto neprofesionální přístup - vegetariánovi s klidem do očí řekne, že je tak tlustý, protože se přecpává salámy a paštikami...
Jsem moc ráda, že lékaře mohu změnit!

Pan doktor má naprosto skvělý přístup, jsem s ním nanejvýš spokojená. Očividně je to člověk, který se ještě dále vzdělává a nové poznatky uplatňuje i v praxi (kolik je takových lékařů?). Jsem Češka a nikdy na mě polsky nemluvil. Co se týká srovnání s paní doktorkou Lašákovou, připadá mi dost zcestné, jelikož učím její pacienty a vím, jak je schopná zanedbat i zcela zjevné případy (chlapec, který očividně kulhá a má bolesti nohou, má ve čtrnácti letech zjištěno poškození nohou jiným lékařem, protože si paní doktorka nevšimla, miminko, které má vyrážku, je posláno domů s tím, že je to pouze opruzení, ačkoliv jde o mnohem vážnější problém ap.). Také nevím, co je pár kilo navíc, ale vzhledem k tomu, kolik je dnes obézních dětí, se nedivím, že se snaží řešit i podobné problémy. Navíc mi připadá zodpovědné, když obvodní lékař při podezření na nějakou poruchu či nemoc pošle dítě k odborníkovi, než když si hraje na vševědoucího a všechno léčí sám. Jsem ráda, že máme lékaře, který umí víc, než jenom napsat brufen a bromhexin, a jemuž na dětech opravdu záleží. Nechali jsme se k němu zapsat po doporučení mnoha známých, takže věřím, že negativní názory jsou spíš výjimečné (upřímně řečeno jsem osobně neslyšela ani jeden). Já tedy pana doktora rozhodně doporučuji.

Já jsem s panem doktorem spokojená a myslím si, že rodič, který požaduje za všech okolností antibiotika, toho asi o zdraví moc neví. A je jenom v pořádku, pokud Vás lékař pošle k jinému odborníkovi, pokud má podezření, že něco není v pořádku. Připadá mi to mnohem vhodnější, než si hrát na vševědoucího. A co se týká paní doktorky Lašákové, vážená paní, učím na Sosně už pár let a nestačím se divit, co paní doktorka Lašáková provádí. Například těžce zanedbané dítě, které má těžké poškození nohou, ale paní doktorka si toho NEVŠIMLA (ačkoliv chlapec viditelně kulhá a nohy ho bolí), dokud na to nepřišel jiný lékař, miminko, které má vyrážku, ale paní doktorka ji označí pouze za opruzeniny, ačkoliv jde opět o něco vážnějšího... A tak by se dalo pokračovat. Našim žákům v případě potřeby nikdy skutečně nepomohla, snad napíše jen ta antibiotika, se kterými jsou rodiče spokojení, ale to mi připadá krátkozraké, mnoho problémů se dá řešit jinak. Snad nemůžete být spokojeni jen proto, že máte pocit, že "něco dělá"? Pan doktor je člověk, který se očividně dál vzdělává, o mé dítě se stará velice dobře, mohu za ním přijít s jakýmkoliv drobným problémem, aniž bych si musela připadat jako špatná matka. Podobné negativní názory, jaké tady čtu, mohu opravdu považovat jen za naprostou neznalost, nezlobte se na mě...

Skvělý doktor, vždy poradí, vyléčí a je vždy na tel. Takže když mi děti onemocní můžu mu kdykoliv zavolat. Prostě oddaný doktor - takových je málo. Děkuji Mája

Pana Doktora Szucze bych určitě doporučila.Mám 3 děti a všichni k němu chodí,nejdřív jsme chodili k p.doktorce Potyszové(v Bystřici)a ta nám pokaždé automaticky psala antibiotika,mojim překvapením bylo,když jsme se přestěhovali do Návsí a přešli k p.doktorovi,že to šlo najednou i bez ATB.Možná má někdo odlišné názory nebo zkušenosti,ale já za sebe i za děti říkám ano,je to velmi dobrý dětský lékař.A ikdyž polsky nemluvíme,nevidím důvod,proč by se k nám choval nějak jinak.

Výběr doktora, to je to, co trápí asi každou maminku, které se narodí miiminko. Nic nechceme zanedbat a chceme pro své dítko jen to nejlepší. Musím říct, že já jsem s výběrem velice spokojena.
Moc se mi líbí, že pan doktor není lékař, který jen a jen předepisuje léky a antibiotika na vše. Vždycky se snaží vyřešit problém způsobem, který by byl čím jak nejefektivnější a zároveň nejštrnější k dětskému organismu. (Určitě se pan doktor nehodí pro rodiče, kteří chtějí každou titěrnost řešit antibiotiky atp.) Pan doktor dětem OPRAVDU rozumí a vždycky chce PRO NĚ to nejlepší. Myslím, že právě z tohoto důvodu nikdy neváhám a zavolám s jakýmkoli problémem, klidně i mimo ordinační hodiny, dokonce i o víkendu. Pan doktor mě vždy mile informoval o svém doporučení k mému problému. S panem doktorem Szücsem jsme NADMÍRU spokojeni a také jsme mu vděční, že naše dítko několikrát svými radami vyléčit a přitom ho uštřit od užívání antibiotik. Děkujeme

Já osobně jsem k němu chodila v dětství a mám jen ty nejhorší vzpomínky. S mými pár kily navíc mě pokaždé chtěl poslat do ozdravovny a vyšetřoval mě neustále na cukrovku.
Vrcholem všeho bylo očkování v mých 17. letech, kdy mě seřval, že jsem měla přijít v doprovodu rodiče. Ihned jsme s bratrem přešli k jinému lékaři.

Pana doktora mohu pouze a jen doporučit. Jedná se o erudovaného lékaře, který před předepsáním jakéhokoliv léku (hlavně antibiotik) dítě vyšetří a udělá potřebne rozbory. Je vstřícný k alternativním metodám léčby. (Začátkem roku, v období viróz, kdy ostatní lékaři téměř automaticky všem předepisovali antibiotika, jsme tzv. "chřipku" u našich děti zdolali homeopatiky a sirupky na téže bázi.)

Své děti jsme k němu po dlouhém vybírání a doporučení od znamých přepsali a mohu říct, že nelitujeme.

V případě potřeby se lze na něj obrátit telefonicky i mimo pracovní dobu a vždy ochotně poradí. Pokud by u nás zavedli tzv. rodinného lékaře, okamžitě se k němu přepisujeme všichni.

Všem DOPORUČUJI

Velmi spolehlivý, dostupný na telefonu v každou denní dobu (možnost konzultace drobných problémů), příjemné vystupování, profesionalita, u novorozenců 1. návštěva je u vás doma (nemusíte do ordinace).