Odborný lékař revmatolog
Na Poříčí 550, Liberec

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Jestli je to ten starý doktor, tak ten už možná a ani nežije. Říká se o něm jaká je to kapacita. Já k němu chodila jako mladá holka a vždycky si mě uchylne prohlížel a ptal se kam s přítelem chodíme do lesicka a a podobně jiné oplzle otázky, na které jsem mu neodpovídala. Čekací doba cca 4 hodiny na těch tvrdých sedačkách co tam tehdy měli byla tristní. Když jsem se konečně po vypitych kafich jeho přátel dostala na řadu řekl mi, že pro mne léčba není a napsal mi brufen. Chodila jsem tam 7 let, 7 let jsem trpěla bolestmi jako pes a jemu to bylo jedno. Kolikrát jsem byla v tak zoufalem stavu, že mě odvezla rychlá a... Zase nic. Až jednou jsem konečně měla štěstí a dostala jsem se do Prahy do nemocnice kde se najednou léky pro mě našli. Začala jsem pracovat a fungovala jsem konečně jako relativně normální člověk. Po 7 letech jsem se konečně vyspala a vstala bez upornych bolestí! Léčím se s Ra a bechterevem...

Pan primař je nejlepší lékař, kterého znám, pozorný a zkušený. Škoda, že stárneme. Je však stále kapacita a ve svém oboru nepřekonatelný.

Jsem velmi spokojen s přístupem k pacientovi, nelení a snaži se vše vysvětlit, jak nás příroda vybavila a co se s námi stárnutím děje. Má velké životní zkušenosti, které mu pomáhají při práci s pacientem. Velmi si pana doktora vážím.

Maminka k němu chodí už 20 let, hodně jí pomohl, je to velmi zkušený, praktický a milý pán. Přejeme mu hodně zdraví a pohody!

Velice si vážím pana doktora a musím říci doktor s velkým D. Velice my pomohl s problémy s páteří,manželovi hodně pomohl /ostatní lékaři ho léčily 7 let na něco jiného /stanovil přesnou diagnozu již při první návštěvě.Skvělý odborník.
Přeji mu hodně zdraví,a doufám,že pro nás pacienty tu ještě dlouho bude.

Nikdo jiný mě za posledních třicet let nepomohl s páteří tak jako on. Co je na tom nejzajímavější, dokáže pomoci pouze manipulací, téměř nepotřebuje léky. Po pěti minutách, poté co si na mě klekne, odcházím po svých a mám pokoj od bolesti na půl roku. Netěším se na dobu, až půjde do penze.

Ano, je to formát a stále kapacita. H. Ch.

X

Hodnotit člověka tohoto kalibru, proč? Jeho práce a spokojení pacienti mluví za všechno! Kapacita v Liberci,... ostatní jsou už v Mexiku :-)