Ord. lékaře specialisty -dětská alergo
Kochova 1185, Chomutov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Jezdila jsem s dcerou 2x týdně k p. doktorovi, je to pravda, je to již dost let, ale byl to skvělý lékař, pomohl nám hodně, dokonce jezdil s dětmi do lázní, nemohu si na něho stěžovat. Hodně nám pomohl.

s panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Od mala od nějakých 18let jsem k panu doktorovi chodil a měl jsem od záchvatů apod. pokoj několik let. Akorát teď se mi to po pár letech vrátilo, ps. škoda, že pan doktor má na starosti děti a mládež.
Beneš J. Chomutov

Pan doktor Sakař je asi jediný alergolog v Chomutově.Občas mi přijde při diskuzi nepřítomný a mele si svou.V ordinaci je dost papírový nepořádek.Ale jako doktor když teda už přijde na věc tak vždy udělal tak jak měl.Mám oba kluky astmatiky a nemohu si stěžovat.A když ano tak přímo jemu.Odtoho tam sedí.Setsřička je velmi ale velmi příjemná!!!

Se svým dítětem jsem byl osobně opakovaně na testech a vždy s nulovým či bezvýznamným nálezem. Přesto,že byl tento lékař upozorňován na přetrvávající obtíže jeho stanovisko bylo jasné - bez nálezu. Jaké však bylo překvapení, když jsme si přes známé nechali udělat sami testy a ejhle, byla zjištěna přechozená mononukleóza, kterou měl dle slov lékařky p. Sakař rozpoznat. Nedoporučuji. Chomutovské zdravotnictví je až na vyjímky katastrofální.

Lékař se zájmem o dětského pacienta.

K panu Skařovi jsem chodil jako kluk. Alergie prach, peří, pyl, bytové roztoče, plísně, atd. Slabé astma. Později jsem přešel k doktorce pro dospělé. Co si tak pamatuji, tak bylo vždy vše OK. To, že jsem dneska bez obtíží, je rozhodně i jeho zásluha - dobře zvládnutá léčba, lázně a tak.

Miroslave, Miroslave..tak se vole seber a najdi si jiného doktora a nekecej pořád, jak je pan doktor špatný doktor. Jak můžeš svěřit své dítě do péče lékaře, kterému nedůvěřuješ, to nemyslíš vážně...Jestli tvé dítě má astmatický záchvat, nebo mu je tak zle, že sotva leze po zemi a sestřička je podle tebe tak blbá, že to s její dlouholetou praxí nepozná, takl je chyba v tobě. Já bych na tvém místě se nikoho neptal, prostě bych to dítě vzal a šel bych rovnou k lékaři, ikdybych měl rozkopnout dveře. A né čekat jak bambula za dveřmi a doufat, že se mě někdo všimne a zeptá se mě , jestli se náhodou nedusí mé dítě..Podle mě jsi sebelítostivý chudinka, kterej se akorát umí naparovat při psaní špíny, na kterou, jak zde padlo člověčí, dokrot ani nemůže reagovat. Zdřejmě má pan doktor narvanou čekárnu, protože je tak špatný lékař a není to tím, že by snad byl jediný. U nás na severu máš na výběr z dalších, alespoň co já napočítal, dvaceti dalších alergologů. Tak hurá. Nepiš pomluvy a utíkej hledat lepšího, kterému budeš důvěřovat. Hodně štěstí borče.

No joo jak píšete tady,že se vám nakonec omluvil,který doktor by to udělal.Myslím že komunikace s ním je dobrá.Je to člověk...člověčí.

Pan doktor Sakař je podle mého názoru velmi dobrý doktor a i člověk.Nedávno jsem ležela se synem v nemocnici,kam nás p.doktor přijímal na příjmu,choval se k nám velice hezky s malým to uměl hodně dobře,což je u jiných doktorů celkem problém a léčbu nasadil takovou jaká opravdu malému pomohla.Já si na něho nemohu opravdu stěžovat.

Předchozí komentář je holý nesmysl a urážka tahle vynikajícího lékaře jako je pan doktor Sakař. Zřejmě vázne komunikace z druhé strany, avšak nikoli u pana doktora. Jsem od čtyř let silný astmatik a alergik a díky panu doktorovi jsem přežil. Užil jsi si opravdové peklo při astmatických záchvatech a půl dětství po ozdravovnách a lázních. Můžu říci, že od svých 14 let jsem „vyléčený“ - to znamená, že neberu žádné léky. Je mi 30 let. Nikdy s panem doktorem žádný problém v komunikaci, ani ochotě vše vysvětlit a pečlivosti nebyl! Naopak, je to velice citlivý a pečlivý člověk. To potvrdí každý, kdo pana doktora zná tak jako já. Jelikož mám dvě děti a naneštěstí jsou také, v menší míře než já, astmatici a alergici vím, že se na pana doktora mohu spolehnout. Mám pocit, že předchozí hodnocení je spíše provokace, která se ale dotkla i mě. Daniel R.