MUDr. Josef Ovečka

Lipov 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 199, Lipov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pana doktora známe dlouhé roky.Máme sním jen nejlepší zkušenosti.

Pan doktor léčí celou naši rodinu a to k naší plné spokojenosti. Není mu co vytýkat, protože každé jeho rozhodnutí je na místě.

Pana doktora hodnotím velmi kladně, nemám k němu žádné výtky. Vždy, když bylo potřeba, mi pomohl. Je to odborník. Léčí celou naši rodinu. Vřele ho doporučuji!

Výborný lekař a odborník.

Pan doktor Ovečka je nejen skvělý lékař, ale také skvělý člověk. Někdy pomůže více než všechny léky jeho dobré slovo a dobrá rada. Je to odborník na svém místě!

Neznám v okolí lepšího !

Jsem s ním velmi spokojená. Chodíme k němu celá rodina, včetně manžela a teď k němu přešel i tchán. Je to podle nás osvícený praktik, protože dokáže přesně odhadnout, co pacientovi je a případně včas odeslat ke správnému specialistovi. Mé mámě zachránil život, když včas rozpoznal její zdravotní problém. Navíc je velmi příjemný a důvěřujeme mu. Nikdy nás nezklamal. Kéž by takových praktických lékařů bylo víc.

Pan doktor je velmi obětavý ke svým pacientům, je velmi vzdělaný a je vidět, že neustále doplňuje své odborné znalosti. Vždy dobře poradí, zhodnotí zdravotní problém a následně ho také vyřeší. Jsme velmi rádi, že tu pana doktora máme, víme, že naše zdraví je v dobrých rukách!!

Je velmi pozorný ke svým i jiným nemocným lidem......můžu jen doporučit

Pana doktora doporučuji,je obětavý a vždy pomůže odborně řešit zdravotní problémy.