Zdravotnická zách. služba JMK, p.o.
Sovětská 912, Bučovice

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Já jsem se s panem doktorem setkala dvakrát na pohotovosti ve Vyškově.
Poprvé mi na horečky a opravdu velký problém s dýcháním řekl, že to budou horní cesty dýchací, dal mi nějaké antibiotika, ať si je druhý den vyzvednu... Ani si mě neposlechl, ani se nepodíval do krku. Přišlo mi to hodně zvláštní, a proto jsem jela ještě na pohotovost do Blanska. Tam mi po hodinovém vyšetření (navzdory noční hodině) určili zánět pohrudnice.
Podruhé jsem se s ním setkala opět na pohotovosti (2x jsem tam byla a 2x jsem jej potkala), měla jsem tváře jak křeček, teploty... Určil mi příušnice, když jsem se zeptala, jak se to léčí a co to obnáší, tak mi řekl, ať si doma vezmu ibalgin a přečtu si to na internetu.
Takže já moc spokojená nejsem. Sice chápu, že na pohotovosti je asi každý otrávený, ale já za to nemůžu, že má službu :-(

Nemachruje, je příjemný, empatický, v pohodě.

Skvělý lékař, který má velice kladný vztah k lidem a je srdcí a duší dobrým anesteziologem i lékařem na ZZS a LSPP.

Pan doktor Outlý , je výtečný odborník se skvělým profesním přehledem. Erudici si nadále udržuje na ARO a díky praxi na záchranné službě se z něj stává jeden z nejlepších anesteziologů, které jsem měl tu čest poznat. Na všech jeho pracovištích ať už na ARO, ZZS i na lspp se chová k pacientům vždy vstřícně , profesionálně, korektně a lidsky. Známý je jeho specifický smysl pro humor...

Výborný anesteziolog. Výborný lékař na záchranné službě. skvělý i na lspp.

Je naprosto nejlepší, skvělý, úžasný, já ho žeru!