Na Liškově 171, Křenovice
Soukromá ordinace (mapa)

Po zkušenostech s postupně třemi zubařkami jsem před pěti lety přešel k MUDr. Němcovi. Sice musím pokaždé dojíždět cca 25 km tam a 25 km zase zpátky, ale rozhodně si jiného zubaře hledat nebudu. Pan doktor je pro mě synonymem profesionálního zubaře. Všem vřele doporučuji, hlavně těm, kteří mají se svým současným zubařem problémy, u MUDr. Němce je mít nebudou.

Doporučuji, velmi profesionální zubař

Pan doktor je profesionální, Vždy mi byl ochotnej poradit a doporučit nejlepší možnou cestu. Stoprocentně doporučuji.

Jsem moc spokojená, neměnila bych.

Velice rychlí, pečlivý, kvalitní péče.

Pan doktor je odborníkem ve své profesi, nikdy jsem s ním neměla problémy, vždy mi veškeré zákroky pečlivě vysvětlit a s každým problémem poradil. Mohu ho jen doporučit!!!!

Mohu doporučit v žádném případě bych neměnila.

S panem doktorem jsem vždy maximálně spokojená, má příjemný vystupování a vždy mi poradí, co je pro mě nejlepší.

S panem doktorem jsem velmi spokojená, určitě ho doporučuji i ostatním.

Fajn pan zubař, jen ta sestra je občas trochu nevrlá:(

Doporučuji, velmi profesionální zubař

Jsem moc spokojená, neměnila bych.

Velice rychlí, pečlivý, kvalitní péče.

Mohu doporučit v žádném případě bych neměnila.

S panem doktorem jsem velmi spokojená, určitě ho doporučuji i ostatním.

Fajn pan zubař, jen ta sestra je občas trochu nevrlá:(