Mgr. Josef Kořenek

Praktický lékař Více

Vlachovice 1 adresa

Privátní praktický lékař
č.d. 50, Vlachovice

Výborný doktor, ještě stará škola poctivých lékařů. Vždy usměvavý, příjemně naladěný, vynikající sestřička. Jako bonus ještě dcera, která jde v jeho šlépějích. Vždy pomohl, nikdy neodmítl, pacient je pro něho /i pro ni/ na prvním místě !!!Kéž by takových lékařů bylo více !!! Chodím k němu už tolik let, včetně manžela, nyní začali i vnuci - a i mladí jsou spokojení.

Maximální spokojenost !!!! Vždy vyslechne, poradí a hlavně veliký odborník !!! Je neustále k dispozici, ochotný. Neměnila by jsem !!!A hlavně dokáže vyřešit i záludný problém!

Nejenom, že je dobrým lékařem, ale má zlatý přístup k pacientkám.

Je velmi lidský a myslím ,že své práci dobře rozumí.
Nikdy bych neměnila,ani k tomu nebyl důvod,je to doktor se srdíčkem.
Taky sestřička je skvělá!

Lékař spíše teoretik, často se chová povýšene. Poradí spíše po pozitivní motivaci od pacienta. Za celou dobu jsem nepoznal pořádnou preventivní prohlídku. Některé příznaky nemoci spíše bagatelizoval. Jsem rád, že už tam nechodím.

jedná se o největšího odborníka na poliklinice ve Val.Kloboukách,vstřícný s empatickým
cítěním,po odborné stránce lidmi nedoceněn.

DOktor Kořenek sleduje poslední trendy v medicíně a má velké kontakty specializovaných pracovištích v nemocnicích, zvláště v Praze a v Olomouci. Vždy mi pomohl a dostal jsem nejlepší péči.

Podle mne je to největší odborník na valašskokloboucku. Kormě toho, že diagnostikoval moji složitou chorobu, také zajistil vše pogtřžebné na speciálním rpacovišti v nemocnici a staral se o můj stav na jedničku! Více takových lékařů!

Nedávno jsem přestoupil k panu Doktoru Kořenkovi od nejmenovaného mastičkáře,který ani z poloviny se nazajimal o můj zdravotní stav jako pan Doktor Kořenek.Dle mého soudu je to doktor znalý svého řemsla se zájmem o zdravotní stav svých pacientů.

vyslechne ,odkývá,pošle ke specialistovi,neublíží ani nepomůže,příjemný v komunikaci s pacientem,jde doporučit