Adresa

Praktický lékař stomatolog
Wolkerova 533, Zlaté Hory

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřený profil

Dnes jsem u něj byla na spravování zubu, práci odvedl přesně, perfektně, bezbolestně a ještě uměl v nepříjemných chvílích povzbudit :) takového stomatologa aby člověk hledal! Nikdy bych neměnila.

Z
Ověřený profil

po zkušenostech u jiných zubařů bych v životě neměnila!maximální spokojenost je samozřejmostí, nemluvě o finanční časti....příjemný, zkušený, vždy provede svou práci jak má!! nikdy jsem se netěšila k zubaři,dokud jsem nepřešla do Zlatých hor k Panu Jakubíkovi, doufám že bude mým zubům dělat radost ještě dlouhá léta :)!!!

V
Ověřený profil

Nikdy jsem neměla strach ze zubařů. Pan doktor mi vyvrtal dva zuby najednou a objednal mě na další návštěvu, s informací, že mám další kazy. Po této návštěvě jsem si našla jiného lékaře a ten mi řekl, že žádné kazy nemám. S vyvrtanými zuby od tohoto pana doktora mám dodnes velké problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Já si nemohu stěžovat na nic jsme velice spokojená od malička k němu chodím a neměnila bych !


Když jsem začala chodit k panu doktorovi Jakubíkovi,začal mi spravovat zoubky pomalu,ale jistě a spravil tak to co jiný zubař/ka nedokázali za celý rok.Děkuji pane doktore,co já si tady bez Vás v Praze počnu,budu muset si vždycky udělat výlet do Zlatých hor, i kdybych těch 300 km měla jet v bolesti!


Pan doktor Jakubík je v našem městě legendou. Sjíždějí se za ním pacienti z širokého okolí. Osobní zkušenosti mám jen ty nejlepší - vždy vyjde vstříc, je trpělivý a umí povzbudit i v nepříjemných chvilkách.


Super zubař i přes mou paniku jediný ze zubařů ke kterému se odvážím.Vždy přiraví pacienta na to co bude následovat a hlavně co zpraví to drží.


V

Pan doktor se skutečně řadí mezi vzácné výjimky v našem lékařství. Je vždy ochotný člověku
pomoci a poradit.Mohu mu naprosto důvěřovat, že vymyslí vždy tu nejlepší variantu pro moje zuby.Mohu jen potvrdit, že jeho plomby skutečně drží jak přibité / a to i 30 let /.
Kdybych nevěděla, že se věnuje i sportu, myslela bych, že jeho povolání je jeho koníčkem.
Pane doktore díky, že jste!


K

Pan doktor je vynikající stomatolog,nemá konkurenci,chodím k němu od 10let a jsem maximálně spokojená,chodíme k němu celá rodina a moc si ho vážíme!Vždy si ví rady,vždy pomůže a nikdy se nám nestalo,že by nás odmítl,byť čekárna byla plná pacientů.Nikdy není nervózní a práce mu jde od ruky.Je to pan DOKTOR a je nej,nej,nej.Přejeme hodně zdraví a děkuji za celou naši rodinu!


Souhlasím s předchozím komentářem. Rovněž jsem musel změnit stomatologa z důvodu změny bydliště a úroveň současného lékaře se s profesionalitou Dr. Jakubíka nedá srovnat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu