Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Názory

0.5

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. 3 návštěvy, dvě na předpis, jedná bez

Když jsem naposled odešla od pana Hlaváčka, tak jsem se rozbrečela. Byla jsem třikrát poslána na plicní, vždy jsem byla u něj a on mě vždy odbil slovy, že mi s tím nepomůže.. ačkoliv jsem na plicní byla posílána několikrát. Je to už 5 měsíců, co se mi táhnou tyhle problémy a po dnešní poslední návštěvě už k němu NIKDY nepujdu. A nikomu to nedoporučuju.
+nic
-nečekáte, nikdo k němu totiž nechce

Pri nucené návštěvě,kdy měl můj plicní lékař dovolenou, nesla jsem výsledky z vysetreni v nemocnici-jsem již po vstupu pana doktora zjevně obtěžovala a napsat mi recept bylo ještě těžší než mě přijmout. Pomalu jsem si ho musela napsat sama. Podle pana doktora nepotřebují léčbu a ani testy v nemocnici. V životě jsem se nesetkala s horším lékařem. Ani nevím zda jo nazývat lékařem. Odesla jsem odtud s velmi jasným výsledkem než jít znovu k němu raději se ududsim,protože výsledek bude stejný.

Tento "pan doktor" nemá ve zdravotnictví co dělat. Je arogantní a protivný. Nedivila bych se, kdyby ho obtěžovala i přítomnost jeho samotného, natož někoho dalšího Až s podivem když zvedne hlavu od počítače a na pacienta se vůbec podívá. O smradu z cigaret ani nemluvím. I sestřička byla schopnější než on. Za mě nejhorší doktor, na kterého jsem měla tu čest narazit.

Musím se s Vámi podělit o "úžasný" zážitek z pohotovosti v ČB s panem "doktorem" Hlaváčem: Ve středu večer po práci jsem se tam vydala. Doktorovi jsem řekla, že mám červené boule za uchem a jednu velkou pod uchem. Doktor se mi podíval do krku, nahmatal bouli na krku a řekl, že mám angínu, že to teď v ČB řádí (pomalu jsem mu nerozuměla). Napsal mi penicilín a za ucho se mi ani nepodíval. Říkala jsem si, že je to doktor, tak snad má pravdu. V sobotu odpoledne mi již začalo natékat i ucho a brněla mě čelist. No a pupínky se vesele šířily dál od ucha na krk a mokvaly. Nedalo mi to a tak jsem poprosila svého obvodního lékaře, zda by se na mě ještě dnes nepodíval. Hned po prvním pohledu za mé ucho konstatoval, že je to pásový opar jako vyšitý. Nejvíc mě štve, že jsem se již od středy mohla léčit na pásový opar a teď se jenom modlím, aby byl průběh mírný a nenastala žádná komplikace. Musím říct, že návštěva pohotovosti byla škoda peněz i času.

Pan doktor mě odmítl ošetřit dne 29.12.2014. Do telefonu se mě otráveně zeptal proč potřebuji jeho pomoc. Když jsem mu sdělila, že mám akutní plicní problém, řekl mi ať si zvýším dávku léků a zavěsil. Pomohl mi až pan doktor v plicní ambulanci v nemocnici.Strašné chování a jednání.Vůbec nedoporučuji.

Je to člověk kterému vadí lidi neléči mrmlá.Nezdraví Máte pocit,že tam nemáte co dělat už bych k němu nešla

u pana doktora jsem byla v ramci LSPP - nepozdravi, leky, ktere ma predepsat, hleda ve farmakologickem breviri a jeste mi napsal neco, co na muj problem vubec nezabira..rekl mi za celou dobu jednu vetu, ktere nebylo rozumet, tak mi to sestra musela zopakovat..vubec me nevysetril..za 90 Kč na pohotovosti docela pecka :(

Asi to nejhorší co jsem zažil:( Po příchodu do ordinace na výzvu " další " jsem byl pozdraven slovy " Vás nechci - pošlete sem paní xxx..." Arogance, na dotazy jen kýve hlavou, celou dobu Vás nechá stát a nic se nedozvíte.

Nejhorší lékař se kterým jsem se setkala!!! Mám problémy s plíci po zápalu plic a astma, jeho léčba na všechno je infuze i když se mu pacient dusí a nemůže se kašli ani nadechnout ani mluvit - infuze je jasná volba!!!! Jak již zde bylo zmíněno, když má Mudr. Faktor volno, jediný lékař který ordinuje je on a je to hrůza!! Musela jsem mu přesně povědět co chci i když to nevím co mi momentálně je a co mi pomůže!!!! Byla jsem u něj s tímto případem podruhé (než jsem přestoupila k Mudr. Faktorovi) a pokaždé se choval jako naprostý ignorant a není mu ani rozumět co chce ani co vůbec mluví!! Opravdu by mě zajímalo zda tento doktor má diplom z mediciny a zda vůbec může ordinovat?!?! Opravdu Medipoint s. r. o. by si měli pořádně rozmyslet koho zaměstnávají!!!! Zlatý Mudr. Faktor!!!!!!!

Nemohu jinak než se všemi souhlasit,na chodbě člověk čeká než se doktor uráčí přijít z kouřový nebo ze sprchy,mumlá že mu není rozumět,na všechno je imuní a všichni mu lezou na nervy,když jsem u něj byla na 4 kontrole kdy jsem pokaždý platila 30 kč i tu poslední jsem se optala zda budu platit,odpověděl no nevím,ale tak dnes ne,takže oni si to doktoři taky dělaj podle svých nálad.Je to nejhorší doktor s jakým jsem se kdy setkala a tak jak ordinuje on,by mohl každý bez diplomu.Fakt hrůza,doktoři by si měli toto číst a něco ze sebou udělat.