Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Me tedy pan doktor Hlavac velmi pomohl, kdyz me prakticka lekarka nechala trapit 3 tydny s akutni bronchitidou, s tim ze je to lehka viroza a ze to moc prozivam. Podarilo se mi po zmene lekare dostat zadanku na plicni oddeleni, a Mudr. Hlavac po kratkem vysetreni okamzite napsal antibiotika a poslal me na infuzi. Za tri dny byly obtize pryc. Jediny mel zajem mi pomoct, po 22 dnech trapeni a nevyspani kvuli nocnim zachvatum kasle.
Pan doktor moc nemluvi, to je pravda, ale oboru rozumi, ja si tedy nemohu stezovat a jsem mu vdecna. G. Jelinkova

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorovi se vyhýbejte obloukem, nepříjemný, bere to jak na běžícím pásu, 10 let se léčím s astmatem, které se mi momentálně zhoršilo a řekl mi, ať si jdu na alergologii, ať mě léčí tam. Moje paní doktorka uzavřela ordinaci, tak jsem neměla na výběr a šla jsem, kde mi v minutě řekl, že jsem vlastně zdravá a žádné astma nemám. A že nechápe, proč beru vůbec nějaké léky. No, hrůza. Horšího lékaře jsem ještě v životě nepotkala.

Nejhorší lékař se kterým jsem se setkala. Chápu, že jejich práce není jednoduchá, ale… Řeším opakované angíny a bohužel jsem angínu dostala opět mezi svátky. Nedělám mi to žádné potěšení, ale mela sem horečku a na mandlích bílé čepy, tak jsem raději jela na do nemocnice v Českých Budějovich na pohotovost. V čekárně nikdo nebyl a už u vchodu jsem viděla, že pan doktor sleduje televizi ve svém zázemí. Sestřičce jsem řekla co mi je a čekala jsem na doktora. Cekarna se začala plnit a pan doktor vylezl od televize po 20 minutách. Není mu absolutně rozumět, něco si mumlá, ale co horší nerozumí ani Vám (nebo rozumet nechce?). Do krku se mi podíval, tak ze absolutně nic neviděl, protože nepoužil ani špachtličku na jazyk. Takže mandle zakrýval jazyk. Řekl mi že teplotu nemám a v krku to mám trochu červené (obe mandle byli bílé), tak co tam vlastně dělám. Pan doktor Vám od prvního momentu dává najevo, že ho nezajímáte a jste simulant, kterému děla dobře lézt na pohotovost. Ať se na televizi divá, ale proč to musí vidět pacienti? Proč tento lékař ještě léčí? Je mi líto všech, kteří tam jdou řešit akutní problém a narazí na pana doktora.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Absolutně nedoporučuji! U "pana doktora" Hlaváče jsem byla v polovině ledna na základě žádanky od obvodní lékařky. S podezřením na postcovidový syndrom. Pan doktor byl velice arogantní. Divil se, co tam dělám. Skoro mě ani neprohlédl. Dal mi inhalátor, že mi snad pomůže. Diagnózu mi ale nesdělil a postcovid taktéž v potaz nevzal. Poprosila jsem tedy svou obvodní lékařku o novou žádanku na vyšetření a šla jsem do nemocnice. Kde mi byla zjištěna těžká obstrukce plic.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Neochotný arogantní protivný, člověk který tam nemá co dělat. Byl jsem odeslán praktickým lékařem. Otázka pana doktora “Proč Vás sem posílá?” Neřekl mi ani výsledek RTG. Chování lékaře v tomto věku, který má pravděpodobně léta praxe je jedna velká OSTUDA!!!!!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. 3 návštěvy, dvě na předpis, jedná bez

Když jsem naposled odešla od pana Hlaváčka, tak jsem se rozbrečela. Byla jsem třikrát poslána na plicní, vždy jsem byla u něj a on mě vždy odbil slovy, že mi s tím nepomůže.. ačkoliv jsem na plicní byla posílána několikrát. Je to už 5 měsíců, co se mi táhnou tyhle problémy a po dnešní poslední návštěvě už k němu NIKDY nepujdu. A nikomu to nedoporučuju.
+nic
-nečekáte, nikdo k němu totiž nechce

Pri nucené návštěvě,kdy měl můj plicní lékař dovolenou, nesla jsem výsledky z vysetreni v nemocnici-jsem již po vstupu pana doktora zjevně obtěžovala a napsat mi recept bylo ještě těžší než mě přijmout. Pomalu jsem si ho musela napsat sama. Podle pana doktora nepotřebují léčbu a ani testy v nemocnici. V životě jsem se nesetkala s horším lékařem. Ani nevím zda jo nazývat lékařem. Odesla jsem odtud s velmi jasným výsledkem než jít znovu k němu raději se ududsim,protože výsledek bude stejný.

Tento "pan doktor" nemá ve zdravotnictví co dělat. Je arogantní a protivný. Nedivila bych se, kdyby ho obtěžovala i přítomnost jeho samotného, natož někoho dalšího Až s podivem když zvedne hlavu od počítače a na pacienta se vůbec podívá. O smradu z cigaret ani nemluvím. I sestřička byla schopnější než on. Za mě nejhorší doktor, na kterého jsem měla tu čest narazit.

Musím se s Vámi podělit o "úžasný" zážitek z pohotovosti v ČB s panem "doktorem" Hlaváčem: Ve středu večer po práci jsem se tam vydala. Doktorovi jsem řekla, že mám červené boule za uchem a jednu velkou pod uchem. Doktor se mi podíval do krku, nahmatal bouli na krku a řekl, že mám angínu, že to teď v ČB řádí (pomalu jsem mu nerozuměla). Napsal mi penicilín a za ucho se mi ani nepodíval. Říkala jsem si, že je to doktor, tak snad má pravdu. V sobotu odpoledne mi již začalo natékat i ucho a brněla mě čelist. No a pupínky se vesele šířily dál od ucha na krk a mokvaly. Nedalo mi to a tak jsem poprosila svého obvodního lékaře, zda by se na mě ještě dnes nepodíval. Hned po prvním pohledu za mé ucho konstatoval, že je to pásový opar jako vyšitý. Nejvíc mě štve, že jsem se již od středy mohla léčit na pásový opar a teď se jenom modlím, aby byl průběh mírný a nenastala žádná komplikace. Musím říct, že návštěva pohotovosti byla škoda peněz i času.

Pan doktor mě odmítl ošetřit dne 29.12.2014. Do telefonu se mě otráveně zeptal proč potřebuji jeho pomoc. Když jsem mu sdělila, že mám akutní plicní problém, řekl mi ať si zvýším dávku léků a zavěsil. Pomohl mi až pan doktor v plicní ambulanci v nemocnici.Strašné chování a jednání.Vůbec nedoporučuji.