Soukromá zubní praxe
č.d. 404, Hodonice

Vynikající zubař, kterého mohu jen doporučit. Přes to, že jsem se odstěhovala na druhý konec republiky, ráda jsem se k němu vrátila. Jeho plomby vydrží (stalo se mi u dvou jiných zubařů, že mi plomba na předním zubu vypadla do pár měsíců) a vrtá vždy s ohledem na pacienta, v krátkých intervalech.

výborný zubař, jsem nadmíru spokojená,nejen já ale celá naše rodina

Je to výborný lékař. Mému synovi opravil zuby tak , že je nadmíru spokojený a ani si neztěžoval, že by ho nějaký zákrok bolel!!! Je fakt jednička !!!

Výborný zubař. I po přestěhování do brna, ho stále navštěvuji. Ordinace funguje perfekně vždy přesně v objednaný čas. Při vrtání je citlivý, nikdy nevrtá déle než 10 - 15 vteřin, poté vždy vypláchnout.
Jsem s ním velice spokojen.

Dneska jsem byla v ordinaci, moje zkušenost byla asi takováto: před zákrokem mi sice byla píchnuta injekce ale když začal pan "doktor" vrtat bolelo to, tak jsem ho na to upozornila on ale vrtal dále. bez ohledu na mou bolest a ještě měl urážející připomínky typu "že to bolet nemůže, že jsem hysterka,... a DALŠÍ URÁŽEJÍCÍ SLOVA. nakonec se pomstil vytrhávání nervů dlouhou jehlou nebo něčím podobně vypadajícím.a to teprve bolelo nesnesitelně. místo toho aby mi třeba řekl že tu bolest musím vydržet.tak mi nevěřil že to vůbec bolí. Je to sadista a nemá vůbec soucit a ohleduplnost!

vyborný,zkušený a velmi schopný

je vážně moc skvělej,ale já se strašně bojím jakeho koliv zubaře ale když je nejhůř tak tam jdu a stojí to zato,sestřička je moc hodná a příjemná.

Je to nejlepší zubař jakého znám