MUDr. Josef Berka

Pediatr Více

Archlebov 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 2, Archlebov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Ráda bych přidala svoje pozitivní hodnocení pana doktora Berky. Je to nejen skvělý lékař, ale také skvělý člověk, se selským rozumem, který vás do ničeho netlačí, zároveň umí kvalifikovaně doporučit nejvhodnější řešení. Jsem spokojená s jeho přístupem ke mě, jako k rodiči a jeho přístup k našemu malému synovi - prostě sen, opravdu na jedničku!

Velmi spokojená, léčil mě jako dítě. Když jsem se ocitla v nemocnici (ne jeho vinou) tak mě chodil celkem často navštěvovat. Moc fajn pan doktor.

C

jsu s ním v kontaktu víc jak 15let ošetřuje mé děti a jsu s ním spokojená je to svědomitý lékař kdybi takovích bylo více.

Jsem spokojena

Mě léčil jako dítě, neustále mi dával antibiotika při sebemenším nachlazení, a ty mi teď bohužel nezabírají. Nevím jak teď, za mě to byl čerstvě vyučený pan doktor, sice se snažil, ale dokonce mi teď nezabírá nic na angíny, protože ordinoval pořád léky penicilinového typu, tak jsem se stala vůči nim imunní. Možná je to teď lepší, nevím tak nemohu hodnotit, bohužel v okolí dětský lékař kromě něj není. Sjíždí se k němu děti z celého okolí Uhřice, Žarošice, Archlebov aj. Tak nemáte moc na výběr.

Velice spokojený, lékař celého dětství a nemůžj nic víc než doporučit.