Josef Aušteda, zubař

Zubař Více

č.d. 73, Broumy
Ordinace PL stomatologa

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Pan doktor vychází pacientům vstříc, umí odbourat strach, úkony které provádí se snaží dělat bezbolestně. Navrhuje optimální léčbu a úkony. Je vlídný a ohleduplný v ordinaci má špičkové vybavení, používá nejmodernější přístupy. O mě s manželkou pečuje řadu roků a jsme maximálně spokojeni.

S panem zubařem jsem byla velice spokojena, vždy jsem se bála zubařů a až tady jsem s vůj strach překonala. Musela jsem pracovně odjet z čech a byla jsem si u pana zubaře potvrdit že mám zdravé zuby. Pan zubař koukl do pusy a napsal že je vše ok.. Po půl roce v USA se objevily první problémy a ejhle. Zjistili jsme že vlastně nikdy mi neudělal rentgen. Zubní kazy nejsou moc vidět. Hlavně ty pod zfušovanou plobmou ;) půl roku na to po 2 měsících nesnesitelných bolestí po další návštěvě americké zubařky byla shledána aktivní pulpitida ( zánět zubní dřeně) a zubní kanálek.. řeknu vám.. to že mám zuby v pořádku mě stálo už 1800 dolarů.. tak že vážně moc děkuji.

Prijemny zkuseny lekar,vzdy jsem spokojena s jeho vysetrenim.Doporucuji

Je super, všem doporučuji. Příjemný, šikovný.

Moc hodný, citlivý a ohleduplný k potřebám pacienta bojícího se zubařů :)

Když už člověk potřebuje spravit zuby, je jediné štěstí, že existují lékaři jako Mudr. Aušteda. A jediná příjemná věc na bolesti zubů je návštěva u pana doktora. Vřele doporučuji.

Ano, je to pan Doktor s velkým DDDDD

Obětavý, skromný a hlavně šikovný.

dobrý