Revmatologická ambulance
Brněnská 9, Hustopeče

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

K panu doktorovi Jonášovi chodím již třináctým rokem a bez nadsázky mohu říct, že mu vděčím za dvě zdravé děti.
Dokázal totiž moji diagnózu rozpoznat, na rozdíl od "vyhlášené" primářky na Viniční, dva týdny po jejím "vyšetření" byla nemoc již ve druhém stadiu... a to nemluvím o tom, že jsem rok předtím byla praktickým a dalšími lékaři doslova posílána od čerta k ďáblu...
Nebýt jeho, tak jsem při otěhotnění o své nemoci ani nevěděla a pokud by se moje dcera vůbec narodila, měla by patrně srdeční vadu: Díky tomu, že dr. Jonáš moji nemoc odhalil a nasadil mi léky, byly později protilátky způsobující potraty a vrozené vývojové vady staženy na minimum a já ještě dvakrát porodila.

Take se lečím u p.dr Jonáše a jsem s ním moc spokojená.Když se mě ujal před osmi lety byla jsem v hrozném stavu a nevěděla jsem bolestmi co mám dělat.Přesně určil dg a nasadil mě prašky.Vím co mě v budoucnu čeká ale zatim mam od bolesti relativně pokoj.Timto bych mu chtěla poděkovat. Jiřina Brno

tento lékař se věnuje velice dobře pacientům , je trpělivý a rozumí své profesi velice dobře. proto dávám velmi dobré hodnocení

Skvělý lékař,léčím se u něj 9 let,pomůže a poradí vždy i když se to týká jiných zdravotních problémů,více takových lékařů

Také si na něho nemůžu stěžovat, i když to čekání je u něj někdy až neúnosné (i několik hodin). Ale jako odborník je fakt dobrý.

Skvělý lékař, vždy pomůže nebo poradí, je to odborník na svém místě. Sice se u něho dlouho čeká, ale stojí za to vydržet. Sleduje i novinky v oboru. Moji revmatoidní artritídu zastavil v prvním stádiu a léčím se již 10 let.