Jitka Tomešová, zubař

MUDr. Jitka Tomešová

Zubař

7 názorů

Adresa

Smetanova 321, Moravany
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
7 názorů

I
Ověřeny pacient

Paní zubařka Tomešová se mi tak "dobře" starala o zuby, až jsem o nějaké ve svých 25 letech přišla. Nový zubař se zhrozil, jak je možné, že mi tak špatně opravovala zuby. Dva mi díky jejímu rádobyodbornému přístupu praskly (obrovské množství amalgámu v jednom zubu, který se rozpíná a tím zub rozlomí). Nikdy mi neudělala rentgen, který by odhalil, že mám od ní odfláknuté plomby (kaz neodstranila pořádně, zub se dál vevnitř kazil - některé zuby už ani opravit nešlo a musely ven). Dle nového zubaře nepoužila cementové podložky tam, kde měla, jen to zaplácla amalgámem a víc neřešila. Po rentgenu jsem viděla, že od ní není ani jedna plomba v pořádku, všechny se teď musí opravit (vzduch mezi zubem a plombou).
Chodila jsem k ní od dětství, všechno mi vrtala na živo, bez injekce, jen mi sestra držela hlavu, abych necukala. Jako malá jsem z její péče skončila na pohotovosti – vytrhla mi dvě mléčné stoličky vedle sebe a zřejmě poškodila cévy pod zuby, silně mi to krvácelo od ráno do noci. Vždy z ní táhly cigarety - dech i ruce. Nosila dlouhé rudé nehty, které mi zatlula do dásně tak, až mi tekla krev. Při každé návštěvě mi omílala, že si určitě špatně čistím zuby (nesmysl, nový zubař mě chválí za ústní hygienu), že je chyba na mojí straně a že mi tak nerada opravuje zuby.
Neodhalila mi zubní kámen, díky kterému jsem měla silný zánět dásní. Když jsem jí řekla, že mi dásně krvácí při každém čištění, doporučila mi změnit zubní pastu (problém byl zánět dásní).
Pomíjím to, kolik mě její zanedbaná péče (byla to vůbec péče?) teď stojí peněz, jde to do desítek tisíc korun.
Paní zubařka by se měla na zubařinu vykašlat a jít raději rozdávat letáky, tam toho tolik (snad) nezkazí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od mala a je čím dál horší...ruce jí smrdí od cigaret, přes břicho se k člověku ani neohne a její profesionální zákroky snad ani nebudu komentovat...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou moc spokojená. Je ochotná a příjemná a narozdíl od té, ke které jsem chodila předtím, ze mě netahá peníze. To, že na některé zákroky přizve pana primáře naopak oceňuji, chápu, že na trhání osmiček (to jsem absolvovala já)je zapotřebí pořádná síla, a chlap to vyrve raz dava. Doporučila jsem ji i několika svým známým a myslím, že i oni jsou moc spokojeni.
Lenka Šotolová


T
Ověřeny pacient

S paní zubařkou jsem spokojená, navíc v Pardubickém kraji sehnat zubaře je velký problém, mám vlastní zkušenosti, pocházím z Moravskoslezského kraje kde jsem měla zubařku, ale po přestěhování do Pardubic jsem si musela hledat zubaře, katastrofa.. Paní zubařka Tomešová mi vždy vyšla vstříc, jsem s ní moc spokojená..


H
Ověřeny pacient

Také se připojuji k prvnímu negativnímu příspěvku. Měla jsem skoro stejný problém,zuby mi spackala a když jsem to již bolestí nemohla vydržet,zavolala na pomoc primáře.Vyvrtat zub možná umí,ale co se týče razantnějšího a složitějšího zákroku,myslím,že to by lépe zvládli absoloventi 2.ročníku VŠ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Tak já dobrou zkušenost tedy rozhodně nemám!! Dělala mi nové přední zuby-oj oj oj,vypadají nehezky,jsou velké - jiný zubař se strašně divil,jak je možné něco takového vůbec stvořit.Nehledě na to,že ta bolest byla strašná a mudrrrrrrr. si nevěděla rady,tak musela povolat primáře z Pardubic,který mi dal dáseň do pořádku,aby šly zuby vůbec nasadit.
Už jsem se naštěstí odhlásila a zuby mám konečně jako člověk a ne jako kůň.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

S paní doktorkou jsem velice spokojená,kdykoliv zavolám dokáže pomoci s akutním problémem, objednání na prevenci v mezích jako u jiných lékařů, vřele doporučuji...a všem...tam kde není ústní hygiena a dar zubů od boha, ani sebelepší zubař nepomůže...ale ona mi pomůže vždy


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti