MUDr. Jitka Tajovská

Zubař Více

Přerov nad Labem 1 adresa

Stomatologická ordinace
č.d. 38, Přerov nad Labem

K Paní zubařce chodím od mala, nikdy jsem nezažila strach ze zubaře díky ní, možná jen z určitých zákroků při kterých mi ona dodala statečnost.Děkuju Paní zubařko

Prostě úžasná, jak ona, tak její sestřička. Zubaře jsem se vždycky bála ale k ní chodím ráda. Je příjemná. Od té doby co je mou zubařkou chodím na kontroly pravidelně. Dřív jsem se bála neochotného přístupu u jiného zubaře v Lysé nad Labem. Ale to je pryč, od té doby co chodím k paní Tajovské. Velmi ji doporučuji!!!!

K paní doktorce Tajovské chodím opakovaně a vždy jsem velice spokojen s profesionalitou jejího jednání- zákrok je mi vždy vysvětlen a vše probíhá v příjemné atmosféře, po zkušenostech s jinými lékaři- nejen stomatology- můžu jen doporučit. O skvělé péči o pacienty svědčí i to, že je patrné, že paní doktorka do vybavení neustále investuje a ordinace je moderně vybavena.

nej. zubařka

K paní zubařce chodíme celá rodina déle jak 10 let a je skvělá. Vždy vše vysvětlí a je jemná a šikovná.

Dr. Tajovská je pro naši rodinu top zubařka, je zdaleka nejlepší ze všech, ke kterým jsme kdy chodili. U ní se netrpí a zuby máme konečně v pořádku. Škoda, že k ní nemůžu dostat více svých známých, protože co ji znám, tak už nové pacienty nepřijímá. Takže ostatní nám ji jen tiše závidí...

Nejlepší zubař.Vždy ochotně vysvětlí zákrok,který bude provádět,snaží se aby pacient netrpěl,dává více možností ošetření. První zubař ke kterému chodím ráda.A hlavně bez stresu. Vždy mi dobře ošetřil chrup. Fibichová

Paní Doktorka s velkým D! Velmi příjemná v jednání, ochotná, jemná při práci v ústech, vše předem vysvětlí, velice precizní, umí dobře poradit. Navštěvujeme ji celá rodina už několik let a i když to nemáme úplně blízko, rádi si k ní do Přerova nad Labem dojedeme. Znám dost lidí ze svého okolí, kteří měli panickou hrůzu z návštěvy svého stomatologa. Od doby, kdy chodí k paní doktorce Tajovské mají zuby v pořádku a strach se je pryč ...jak mi moje kamarádka řekla: "K paní doktorce už jezdím v klidu a pohodě jako ke kamarádce na kafe". Musím pochválit i sestřičku paní doktorky je rovněž velice příjemná a ochotná.

Jsem v péči paní doktorky už asi 10 let. Přišel jsem k ní se zubem, nad kterým jiní lékaři zlomili hůl. Zub mi zachránila a po celou tu dobu díky její péči žádný další kaz nenastal.

nejlepší zubařka co znám, je ochotná a citlivá k vaším zubům:))