Jitka Tajovská, zubař

MUDr. Jitka Tajovská

Uložit

Zubař Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 38, Přerov nad Labem
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

K Paní zubařce chodím od mala, nikdy jsem nezažila strach ze zubaře díky ní, možná jen z určitých zákroků při kterých mi ona dodala statečnost.Děkuju Paní zubařko


Ověřeny pacient

Prostě úžasná, jak ona, tak její sestřička. Zubaře jsem se vždycky bála ale k ní chodím ráda. Je příjemná. Od té doby co je mou zubařkou chodím na kontroly pravidelně. Dřív jsem se bála neochotného přístupu u jiného zubaře v Lysé nad Labem. Ale to je pryč, od té doby co chodím k paní Tajovské. Velmi ji doporučuji!!!!


P

K paní doktorce Tajovské chodím opakovaně a vždy jsem velice spokojen s profesionalitou jejího jednání- zákrok je mi vždy vysvětlen a vše probíhá v příjemné atmosféře, po zkušenostech s jinými lékaři- nejen stomatology- můžu jen doporučit. O skvělé péči o pacienty svědčí i to, že je patrné, že paní doktorka do vybavení neustále investuje a ordinace je moderně vybavena.


nej. zubařka


K paní zubařce chodíme celá rodina déle jak 10 let a je skvělá. Vždy vše vysvětlí a je jemná a šikovná.


Dr. Tajovská je pro naši rodinu top zubařka, je zdaleka nejlepší ze všech, ke kterým jsme kdy chodili. U ní se netrpí a zuby máme konečně v pořádku. Škoda, že k ní nemůžu dostat více svých známých, protože co ji znám, tak už nové pacienty nepřijímá. Takže ostatní nám ji jen tiše závidí...


Nejlepší zubař.Vždy ochotně vysvětlí zákrok,který bude provádět,snaží se aby pacient netrpěl,dává více možností ošetření. První zubař ke kterému chodím ráda.A hlavně bez stresu. Vždy mi dobře ošetřil chrup. Fibichová


P

Paní Doktorka s velkým D! Velmi příjemná v jednání, ochotná, jemná při práci v ústech, vše předem vysvětlí, velice precizní, umí dobře poradit. Navštěvujeme ji celá rodina už několik let a i když to nemáme úplně blízko, rádi si k ní do Přerova nad Labem dojedeme. Znám dost lidí ze svého okolí, kteří měli panickou hrůzu z návštěvy svého stomatologa. Od doby, kdy chodí k paní doktorce Tajovské mají zuby v pořádku a strach se je pryč ...jak mi moje kamarádka řekla: "K paní doktorce už jezdím v klidu a pohodě jako ke kamarádce na kafe". Musím pochválit i sestřičku paní doktorky je rovněž velice příjemná a ochotná.


M

Jsem v péči paní doktorky už asi 10 let. Přišel jsem k ní se zubem, nad kterým jiní lékaři zlomili hůl. Zub mi zachránila a po celou tu dobu díky její péči žádný další kaz nenastal.


O

nejlepší zubařka co znám, je ochotná a citlivá k vaším zubům:))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti