Jitka Siglová, otorinolaryngolog Cheb

MUDr. Jitka Siglová

Otorinolaryngolog Více

Cheb

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Vyšétření mandlí

Paní doktorka je skvělá... doposud jsem se nesetkal s takovým přístupem lékaře, aby se mi nechtělo z ordinace :) Mohu jen doporučit. Jiří z ML

Paní doktorka je moc hodná a milá. Pomohla nám a už je dobře.Když se potkáme, tak popovídáme líp než příbuzné. Přeji jí moc moc úspěchů.

Zatím jsem se nesetkal s lepším lékařem, potažmo člověkem. Umí poradit, pomoci a zároveň má pro pacienta v zásobě vždy ta správná slova s porozuměním a milým úsměvem.

Paní doktorka je zlatíčko!!!! Absolutně skvělý přístup i k dětem. Nejen dobrá doktorka i dobrý člověk!

V tomto týdnu jsem jako pacientka osobně poznala paní doktorku Siglovou. Na jejím oddělení jsem byla poprvé a zařazuji ho s veškerým jejím personálem mezi ty, o kterých budu hovořit jen v dobrém.Vážím si zodpovědného přístupu k vyřešení zdravotního problému. S jakou spolehlivostí určila Mudr. Siglová diagnozu.S jakou zručností provedla "operační" úkon. Byla jsem spokojena a návštěvu ambulance v nemocnici Cheb mohu vřele doporučit. Přeji mnoho pracovních úspěchů a jenom spokojené pacienty.

Velmi dobrý přístup k pacientovi, ochotný a vstřícný diagnostik, profesionální chování.

Okamžitá a přesná diagnóza. Skvělí přístup k pacientovi.