Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce jsem šla na pohotovost s akutním abcesem. Měla jsem velké obavy. Když přišla paní doktorka a promluvila, všechny obavy zmizely. Byla vtipná, milá, empatická, při zákroku opatrná, povzbuzující. Ochotna zkusit léčbu nejdřív ambulantně(protože jsem měla doma dvě malé děti). I když se to nakonec po dvou dnech nezlepšilo a byla nutná hospitalizace. Moc děkuji za její péči a přístup. Víc takových doktorů

J
Umístění: Ordinace Jiný

Nemohu si paní doktorku vynachválit. Skončila jsem u ní se zánětem zvukovodu během dovolené, byla naprosto úžasná, všechno vysvětlila, veškeré zákroky prováděla s velkým citem. Dnes jsem byla nucena jít na kontrolu v místě bydliště a musím říct, že příště raději dojedu i na poslední kontrolu k paní doktorce do Chebu než jít kamkoliv jinam. Úžasný člověk, vynikající lékař, vřele doporučuji!!!

B
Umístění: Ordinace Jiný

Od p.doktorky by se mohlo spousty doktoru učit jak zacházet z pacienty a jak jim vysvětlit jejich nemoc .Nikdy bych neřekla ze mohu pochválit nějakého doktora v Chebské nemocnici .Paní doktorka je odborník na svém místě


Ověřený profil
Umístění: Ordinace Vyšétření mandlí

Paní doktorka je skvělá... doposud jsem se nesetkal s takovým přístupem lékaře, aby se mi nechtělo z ordinace :) Mohu jen doporučit. Jiří z ML


Ověřený profil

Paní doktorka je moc hodná a milá. Pomohla nám a už je dobře.Když se potkáme, tak popovídáme líp než příbuzné. Přeji jí moc moc úspěchů.


Ověřený profil

Zatím jsem se nesetkal s lepším lékařem, potažmo člověkem. Umí poradit, pomoci a zároveň má pro pacienta v zásobě vždy ta správná slova s porozuměním a milým úsměvem.


J
Ověřený profil

Paní doktorka je zlatíčko!!!! Absolutně skvělý přístup i k dětem. Nejen dobrá doktorka i dobrý člověk!


M
Ověřený profil

V tomto týdnu jsem jako pacientka osobně poznala paní doktorku Siglovou. Na jejím oddělení jsem byla poprvé a zařazuji ho s veškerým jejím personálem mezi ty, o kterých budu hovořit jen v dobrém.Vážím si zodpovědného přístupu k vyřešení zdravotního problému. S jakou spolehlivostí určila Mudr. Siglová diagnozu.S jakou zručností provedla "operační" úkon. Byla jsem spokojena a návštěvu ambulance v nemocnici Cheb mohu vřele doporučit. Přeji mnoho pracovních úspěchů a jenom spokojené pacienty.


Velmi dobrý přístup k pacientovi, ochotný a vstřícný diagnostik, profesionální chování.


Ověřený profil

Okamžitá a přesná diagnóza. Skvělí přístup k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu