Jitka Sevelková, praktický lékař

MUDr. Jitka Sevelková

Praktický lékař

Hlavní 470, Tlučná
Ordinace praktick. lékaře pro dospělé

Jsem s paní doktorkou spokojená. Ale nikdy jsem nebyla vážněji nemocná, tak nemohu plně posoudit. Mám však zkušenost, že někteří členové rodiny berou dlouhodobě léky (na snížení tlaku, ředění krve...) a paní doktorka nijak nezkoumá, zda jsou léky vůbec ještě nutné, zda by nevyhovoval jiný lék atd. Pokud si řeknou o předpis, tak ho dostanou a více se to nezkoumá. Dále paní doktorka nenabízí a neupozorňuje na vyšetření, na která máte nárok - pravidelné vyšetřování stolice na výskyt rakoviny tlustého střeva atd. Ale to jsou jen takové drobnosti okolo. Osobně jsem spokojená. Paní doktorka je milá a vstřícná.:)

VELMI DOBRÁ LEKAŘKA-S CITEM PRO PACIENTY

velmi dobra lekarka,s velkym citem pro pacienty

Paní doktorka Sevelková je doktorka na správném místě. Vždy mi pomohla a je velmi vstřícná. Děkuji že mohu docházet k této paní doktorce

To je katastrofa. Na zápal plic mi řekla, že je to jen rýma a kašel a že si mám na dva dny lehnout.

Je prostě dobrá.

Paní doktorka Sevelková je velmi hodná a opravdu umí diagnostikovat nemoc. Je milá, usměvavá a pečlivá. Děkuji že mohu docházet k této paní doktorce

Ochotná,pečlivá,dobrý přístup.Přestože nebydlím v obci,dojíždím k lékaři z Plzně,neměnila bych.