Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Oční vyšetření

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Komenského 224/1, Mikulov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Oční lékařka * 1967 Studium, atestace, lektorská činnost: LFMU Brno, všeobecné lékařství Oční lékař – atestace I. Stupně v oboru oftalmologie Spe...

• Oční onemocnění

OCT - vyšetření obou očí

od 700 kč

Oční vyšetření

Umístění: Ordinace Problémy s nejasným původem

Paní doktorka byla velice nepříjemná . Snažila se mě odbít ať jdu na kožní že kterého jsem byla odeslána na oční . Nedoporučuji . Nevyresila vůbec nic .

Přístup paní doktorky mě zklamal. Měla jsem pocit, že ji obtěžuji. Lékařka ke které jsem dříve chodila, odešla do důchodu a dbala na preventivní prohlídky. Zde se na nic podobného zřejmě nehraje. Pokud nepřijdu s okem v dlani, zřejmě nejsem dost zajímavý pacient.

Dnes mne a mého syna paní doktorka přivítala slovy: Dobrý den, ale já šilhavé děti nedělám.
Děkuji, tady mě již nikdo neuvidí. Nikoliv proto, že by mi vadilo, že paní doktorka nepracuje s dětmi, ale tento přístup mi nepřijde příliš profesionání. Nehledě na to, že synovi je 9 a mluvit o něm v jeho přítomnosti, jako by tam nebyl, je také poněkud podivné.

Souhlasím s pacientem Čápem, že paní doktor má velmi příjemné vystupování a doplňuji, že je hezká. Vyšetření bylo až nad očekávání důkladné. K pani doktorce mám naprostou důvěru. Že její chování bylo profesionální, nemusím komentovat. Na to, že se hrabe v očích byla velmi příjemná - něžná. Celkově na mě udělala oční klinika velmi dobrý dojem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Domnívám se, že vyšetření bylo provedeno pečlivě, vystupování paní doktorky bylo profesionální a příjemné, celkově jsem byla s přístupem oční kliniky spokojená.
Hana

Velmi příjemné vystupování a profesionální přístup.

K této doktorce se vracím rád i po letech, kdy pracuje pro jinou firmu.

Hrozně nepříjemná paní doktorka. Chovala se ke mně přinejmenším povýšeně a celé vyšetření velmi odbyla. Celkově mě oční klinika Oftal velmi zklamala.

• Oční onemocnění
  • Vady zraku