Jitka Rálišová

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• REHABILITACE No.40

Pivovarská 2537/40, 466 01 Jablonec nad Nisou, liberecký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s. Více (3)

V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zkušenosti a dovednosti

• Jsme profesionální rehabilitační centrum s více jak 20-ti letou historií. Provozujeme ambulanci, kde se zabýváme diagnostikou.

Naše zařízení poskytuje své služby všem pacientům, máme totiž za své partnery, nejhlavnější pojišťovny v zemi.

Naši fyzioterapeuté Vám dokáží pomoc při akutních bolestech. Nabízejí individuální přístup a péči - vše dle Vašich požadavků.

K nám nemusíte mít doporučení od Vašeho lékaře. Ordinuje u Nás totiž MUDr. Miloslav Kadlec, který Vás vyšetří, určí diagnozu, plán léčby a dohlídne na samostatný průběh léčení.

MUDr. Miloslav Kadlec je rehabilitační lékař Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a také paralelně působí jako vedoucí rehabilitační lékař v CLPA (Centrum léčby pohybového aparátu).

Více na stránkách: https://www.rehabilitace40.cz/

• fyzioterapeut

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první, kdo Jitka Rálišová ohodnotí.

Přidejte vlastní názor