Jitka Rálišová

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• REHABILITACE No.40

Pivovarská 2537/40, 466 01 Jablonec nad Nisou, liberecký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s.

Více (3)

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsme profesionální rehabilitační centrum s více jak 20-ti letou historií. Provozujeme ambulanci, kde se zabýváme diagnostikou.

Naše zařízení poskytuje své služby všem pacientům, máme totiž za své partnery, nejhlavnější pojišťovny v zemi.

Naši fyzioterapeuté Vám dokáží pomoc při akutních bolestech. Nabízejí individuální přístup a péči - vše dle Vašich požadavků.

K nám nemusíte mít doporučení od Vašeho lékaře. Ordinuje u Nás totiž MUDr. Miloslav Kadlec, který Vás vyšetří, určí diagnozu, plán léčby a dohlídne na samostatný průběh léčení.

MUDr. Miloslav Kadlec je rehabilitační lékař Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a také paralelně působí jako vedoucí rehabilitační lékař v CLPA (Centrum léčby pohybového aparátu).

Více na stránkách: https://www.rehabilitace40.cz/

• fyzioterapeut

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor