Jitka Rálišová

Fyzioterapeut

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Naše zařízení poskytuje své služby všem…

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsme profesionální rehabilitační centrum s více jak 20-ti letou historií. Provozujeme ambulanci, kde se zabýváme diagnostikou.

Naše zařízení poskytuje své služby všem pacientům, máme totiž za své partnery, nejhlavnější pojišťovny v zemi.

Naši fyzioterapeuté Vám dokáží pomoc při akutních bolestech. Nabízejí individuální přístup a péči - vše dle Vašich požadavků.

K nám nemusíte mít doporučení od Vašeho lékaře. Ordinuje u Nás totiž MUDr. Miloslav Kadlec, který Vás vyšetří, určí diagnozu, plán léčby a dohlídne na samostatný průběh léčení.

MUDr. Miloslav Kadlec je rehabilitační lékař Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a také paralelně působí jako vedoucí rehabilitační lékař v CLPA (Centrum léčby pohybového aparátu).

Více na stránkách: https://www.rehabilitace40.cz/

• fyzioterapeut