MUDr. Jitka Pavlíková

Zubař Více

Bezno 1 adresa

Stomatologická ordinace
č.d. 238, Bezno

Vážně úžasná zubařka kvůli které má přítel opravdu odporné zuby a nejen on ale celá jeho rodina, protože paní zubařka si u nich pěstovala kazy aby pak těžila prachy z opravy zubů. Neuvěřitelné. Zub sice bezbolestně vytrhne ale co je to platné když zuby díky její úžasné péči a dlouhé objednací době už nemáte?

Jako zubařku doporučuji jako člověka už ne.Velmi arogantní i její sestřička a nevadí je pomlouvat i před pacienty.To už se dneska dávno nedělá.Jinka zub mi vytrhla velmi bezbolestně a má velmi dobré vybavení na vesnici.

pani doktorka je velmi arogantni stejne jako jeji sestra,porad si akorat neco povidaja drbou a to ze tam lidi cekaji je nezajima...navic mi delala korunky nesdej mi a kdyz jsem ji to hned rekla,oznamila mi ze to je muj prblem...odela jsem od ni a vickrat tam nastesti nepujdu ale to by emlo asi udelaT VICE lidi aby pochopila jak se ma k lide chovat!!!!

Ano,souhlasím ,paní doktorka je opravdu člověk na svém místě.Opravdu vše vysvětlí,nikdy pacienta nepřesvědčuje k nevýhodným investicím,to je co říct, dneska.Další slova jsou zde zbytečná,je moc dobrá.

I já se připojuji ke kladnému hodnocení paní doktorky Pavlíkové.Opravdu vše vysvětlí,poradí aniž by se snažila poradit ve svůj prospěch,když už nějaká nástavba nestojí za tu investici,klidně to řekne na rovinu.Přístup a kvalita práce na jedničku.

Velice dobrá stomatoložka. Byla mi doporučena a i já mohu vřele doporučit. Po pár návštěvách, jsem tam chodil absolutně bez obvyklého zubařského strachu. Injekce už pro mě není děs. Před jakýmkoliv, třebaže sebemenším zákrokem mi bylo vše řádně vysvětleno a vše opravdu výborně provedeno. Doktorka i místní sestřička na jedničku. Dokáží zařídit a ochotně obvolat i jiné, mne potřebné zákroky. Jak jsem řekl, doporučuji!