Jitka Pálová, pediatr

MUDr. Jitka Pálová

Uložit

Pediatr Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mírová 170, Obrnice
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

velmi dobré jednani s rodiči a vše srozumitelně visvetleno paní doktorka důsledna sestra velmi přijemna a šikovna od te doby co jsem sem přestoupila jsem velmi spokojena všem doporučuji


Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Já jsem kní chodila od svích 5 let do 19 let a ted tu mám i svojí dceru. Paní doktorka je super a hodná k dětem. Všem jí doporučuji. I když sestřička by mohla byt milejší.


A
Ověřeny pacient

Paní doktorku znám osobně spoustu let,ale jako na pediatra jsme se na ní obrátili až po té,co nám zde v Mostě na dětském odd.JIP málem nechali zemřít naší vnučku,které tenkrát byly 4měsíce.Po tom,kdy ji v Plzni dostali hrobníkovi z lopaty,jsme se obrátili na paní doktorku-se kterou jsme velmi spokojeni,je příjemná jak k dětem,tak k rodičům,je na vysoké odborné úrovni a jak zde někdo "inteligentní" píše,že by mohla jít dělat spíš kosmetičku,tak mu můžu jen vzkázat,že je to blbec /nebo blbka/-to,že paní doktorka vypadá dobře je jen k dobru-k ježibabě by se mu/jí/asi chodit nechtělo.


M

Neznám lepšího pediatra!!!


G

Paní doktorka měla mou dceru od narození po jejích 19 let. Nikdy nebyla nepříjemná a nikdy jsem nenabyla dojmu, že by měl něco přehodnotit jiný lékař. Při nemoci vždy poradila co dělat, při vážnějším onemocnění zašla za dcerou i domů nebo se telefonicky informovala.


J

Jaroslav
Paní doktorka je ošetřujícím lékařem mých tří dětí. Do Obrnic jsme se přestěhovali před sedmi lety a rozhodně s ní mám ty nejlepší zkušenosti s porovnáním dvou předešlých. Byli jsme vždy s péčí spokojeni i s jejím přístupem. Postup léčby vysvětlí. Kožní chorobu našeho syna vyléčila úspěšně, narozdíl od pediatrů předešlých. Nejsem sice lékař, ale vždy předepíše léky, které zaručeně pomohou a doporučuje to, s čím má nejlepší zkušenosti. Jinak na všechno nám předepisovali antibiotika, která nejsouá určena na daný typ onemocnění (jsem biolog) a zbytečně zatěžují organizmus.
Budeme se sice stěhovat, ale pediatra měnit nebudeme. Vzhedem ke zkušenosti s jiným přístupem k léčbě i k osobnosti pacienta je mé hodnocení to nejlepší.


V

K pani doktorce jsem chodila jako dite, vzdy s ni byli rodice ( i ja ) spokojeni. Je kompetentni, trpeliva a ma schopnost se vcitit do pacienta a odbourat jeho strach. Nyni jsem jiz vdana a mam dve deti, samozrejme chodim opet k ni. Vrele doporucuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti