MUDr. Jitka Pálová

Pediatr Více

Obrnice 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Mírová 170, Obrnice

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

velmi dobré jednani s rodiči a vše srozumitelně visvetleno paní doktorka důsledna sestra velmi přijemna a šikovna od te doby co jsem sem přestoupila jsem velmi spokojena všem doporučuji

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Já jsem kní chodila od svích 5 let do 19 let a ted tu mám i svojí dceru. Paní doktorka je super a hodná k dětem. Všem jí doporučuji. I když sestřička by mohla byt milejší.

Paní doktorku znám osobně spoustu let,ale jako na pediatra jsme se na ní obrátili až po té,co nám zde v Mostě na dětském odd.JIP málem nechali zemřít naší vnučku,které tenkrát byly 4měsíce.Po tom,kdy ji v Plzni dostali hrobníkovi z lopaty,jsme se obrátili na paní doktorku-se kterou jsme velmi spokojeni,je příjemná jak k dětem,tak k rodičům,je na vysoké odborné úrovni a jak zde někdo "inteligentní" píše,že by mohla jít dělat spíš kosmetičku,tak mu můžu jen vzkázat,že je to blbec /nebo blbka/-to,že paní doktorka vypadá dobře je jen k dobru-k ježibabě by se mu/jí/asi chodit nechtělo.

Neznám lepšího pediatra!!!

Paní doktorka měla mou dceru od narození po jejích 19 let. Nikdy nebyla nepříjemná a nikdy jsem nenabyla dojmu, že by měl něco přehodnotit jiný lékař. Při nemoci vždy poradila co dělat, při vážnějším onemocnění zašla za dcerou i domů nebo se telefonicky informovala.

Jaroslav
Paní doktorka je ošetřujícím lékařem mých tří dětí. Do Obrnic jsme se přestěhovali před sedmi lety a rozhodně s ní mám ty nejlepší zkušenosti s porovnáním dvou předešlých. Byli jsme vždy s péčí spokojeni i s jejím přístupem. Postup léčby vysvětlí. Kožní chorobu našeho syna vyléčila úspěšně, narozdíl od pediatrů předešlých. Nejsem sice lékař, ale vždy předepíše léky, které zaručeně pomohou a doporučuje to, s čím má nejlepší zkušenosti. Jinak na všechno nám předepisovali antibiotika, která nejsouá určena na daný typ onemocnění (jsem biolog) a zbytečně zatěžují organizmus.
Budeme se sice stěhovat, ale pediatra měnit nebudeme. Vzhedem ke zkušenosti s jiným přístupem k léčbě i k osobnosti pacienta je mé hodnocení to nejlepší.

K pani doktorce jsem chodila jako dite, vzdy s ni byli rodice ( i ja ) spokojeni. Je kompetentni, trpeliva a ma schopnost se vcitit do pacienta a odbourat jeho strach. Nyni jsem jiz vdana a mam dve deti, samozrejme chodim opet k ni. Vrele doporucuji.