MUDr. Jitka Kulhánková

Pediatr Více

Velký Osek 1 adresa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Jiráskova 355, Velký Osek

Objektivní, milá

Velmi profesionální,doporučujeme.

Na paní doktorce je vidět,že má dlouholetou zkušenost, je velmi příjemná a profesionální. I se sestřičkou jsme velmi spokojeni,přestože je u paní doktorky jen krátce.

vřele doporučuji.

K paní doktorce chodíme už dlouho a nikdy nebyl žádný problém.Navíc naše děti ji maji velmi rádi.

Dobrý den, já jsem s paní MUDr. Kulhánkovou spokojená. Je velmi obětavá a děti ji mají rádi.Je pravda, že je spíše opatrná a nedělá ukvapená rozhodnutí... nám to ale vyhovuje. Ceníme si prostoru pro dialog a její trpělivosti. Chválime také sestřičku, která tam sice není dlouho, ale naše děti si hned získala. Lékařku ostatním maminkám doporučuji.

Já si tedy nemůžu stěžovat. Chodíme k paní doktorce skoro dva roky, dcerka je po urgentní operaci se srdíčkem. Paní doktorka je příjemná, chápavá, má lidský přístup, se vším poradí, popř.obvolá a zařídí další odborné vyšetření...
Rozvážnost a snaha poradit se o diagnóze a postupu s odborným lékařem je myslím často na místě, je to paní dr.čas i finance, když shání jiné lékaře a radí se. V našem případě např. konzultuje i každé očkování. Opravdu chválím a jsem ráda, do jakých rukou jsem malou přihlásila. S antibiotiky jsem zatím zkušenosti neměla...Přestože jsme po operaci a kardiologicky stále sledované a ne úplně zdravé, malá byla nemocná pouze jednou - šestá nemoc. Ale vím, i ze zkušeností řady maminek z čekárny, že antibiotika dává paní dr. až v nutném případě. Samozřejmě, pokud je situace jasná, tak asi lépe nasadit je ihned a nemoc zlikvidovat, aby dítě zbytečně nevysilovala... Takže za nás velmi doporučuji!!!

Jedna z nejhorsích lekarek. Jeji pristup je velmi neprofesionalni. Vyraz sestricky ve tvari vam zkazi svym vzezrenim i tonem naladu hned u vchodu. Na vsechno od boleni krku, pres zlomeniniy az po srazku autem vam pomohou jeji oblibena antibiotika. Bez pomoci jinych lekaru nedokaze diagnostikovat ani zakladni onemocneni jako je chripka. Tuto lekářku po dlouholetych zkusenostech jednoznacne nedoporucuji !