Jitka Hrončeková, praktický lékař

MUDr. Jitka Hrončeková

praktický lékař, internista

č.d. 400, Šumice
Praktická lékařka

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Dobrý den, po přestěhování do Rudic, bez toho, abych byla přihlášena k nějakému lékaři jsem zůstala neohyblivá se zády. Paní doktorka velmi ochotně přijela i příjemným vystupováním, dobrým slovema a útěchou pomohla. Můžu jen doporučit, je ochotná milá a příjemná, totéž sestřička. Pocítila jsem velmi lidský přístup.

X

Já si na ni nestěžuji, mě vždy vyšla vstříc, ale co mě u paní doktorky vadí a mrzí je to, že se snaží člověka do poslední chvíle léčit sama.Připadá mě,že se jí moc nechce posílat pacienty k odborným lékařům.

Taky si myslím, že je to dobrá doktorka. Vždy ochotná, milá a mně se s ní velmi dobře komunikuje.

je to dobrá doktorka,příjemná,milá,vstřícná a taky nechápu,jak múže proti ní někdo něco mít,je skromná a kvalitní lékařka,vřele doporučuji.

dobrý přístup, zájem o pacienta i profesionální léčba

Nevím, kdo to napsal, ale netuší, jaké jsou schopnosti paní doktorky. Nikdy by nikam jinam nešla. Lidský přístup, pohoda, úsměv, vstřícnost, těžko se široko daleko taká kvalita najde. víc než doporučuji!!!

O

není dobrá,hloupá.