MUDr. Jitka Gregušová

Pediatr Více

Dolní Loučky 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 296, Dolní Loučky

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je vždycky milá a příjemná, umí jednat se svými dětskými pacienty, s rodiči jedná profesionálně a zároveň velice lidsky. Nikdy jsem neměla pocit, že bych obtěžovala. Žádný problém nepodcení a skutečně se zajímá. Uklidní a podpoří, když je potřeba, toho si opravdu moc vážím. Vyšetření jsou citlivá, rychlá, v dostatečném rozsahu a s minimální invazivností. Paní doktorka se stále kontinuálně vzdělává!
Sestřička je vždycky milá, při hledání termínů nám chce vyjít s vstříc a dětem se snaží pobyt v ordinaci zpříjemnit, jak to jen jde. S paní doktorkou jsou sehraná dvojka.
Zkrátka oběma plně důvěřuji. Vím, že se zde mým dětem dostává nejlepší možné ambulantní pediatrické péče.
Je pravda, že asi mají hodně pacientů. Osobně si ale myslím, že to je v současné době, kdy je lékařů nedostatek, spíše nutnost a snaha nenechat děti a rodiče na holičkách než vysloveně dobrovolná volba.
Děkuji ze všechno, co pro nás děláte a jak to děláte!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pro paní doktorku jsme se rozhodli když se měl narodit první syn i přes to, že neordinuje v místě našeho bydliště… bohužel toto byl ten nejmenší problém. Nemůžu hodnotit odborné schopnosti, protože jsme je za krátkou dobu, kdy jsme k paní doktorce docházeli, nepotřebovali, ale co se týká chodu ordinace - katastrofa. Pochopila bych, že není možné se do ordinace několik dnů dovolat, i to, že jdete na řadu minimálně půl hodiny po termínu objednání i přesto, že v ordinaci není jiný pacient i to že pokud se zapomenete před vstupem do ordinace vyzout, vrátí vás jak malý děcko z jídelny. Co ale nechápu je fakt, že přijedeme na předem objednané očkování na konkrétní čas a sestra nám s klidem sdělí, že si budeme muset aspoň hodinu počkat, že tam mají nemocné a že musíme čekat v autě (nač tedy dvě čekárny?). Toto se stalo dvakrát, poprvé jsme se v klidu domluvili na náhradní termín, podruhé už mi sestra řekla, že toho mají tolik, že mi termín nedá, zavolat si nemůžu, protože nestíhá brát telefony a vlastně už nestíhají brát ani do poradny. Takže buď si počkáš s ročním dítětem v autě hodinu, možná víc, kdo ví, nebo? Po této zkušenosti jsme se přeregistrovali do jiné ordinace. Bohužel ani po více než měsíci nemá nová doktorka synovu dokumentaci.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velice hodná a vše ráda vysvětlí, nenutí očkovat za každou cenu (několikrát jsme odkládací kvůli nachlazení) Má dvě čekárny, pro nemocné děti a pro prevenci.
Jediné mínus je, že člověk musí počítat s tím, že i když je objednaný, tak si vždy alespoň 20min počká než přijde na řadu

Pro maminky, ktere nevi, jak zabit cas na materske a rady nechavaji sve deti ockovat vsim moznym i nemoznym je cekarna teto ordinace jiste reseni. Stravili jsme tam neuveritelne mnozstvi casu,a to ikdyz tam nebyl temer nikdo. Kdyz se pak konecne dostaneme do ordinace, lekarka si rovna kyticky na okne, tak fakt nevim, co si myslet ... Dorazit 9.45 chyba nejvetsi, bylo nam oznameno, ze v 10 maji svacinku, takze jsme cekali dalsich xy minut - svacinku jim samozrejme nikdo nebere,ale proc to proboha nenapisou do ordinanich hodin,ze maji pauzu, at zbytecne necekame??? Nemluve o cekani s ditetem o vysoke horecce,kdyz je pred nami 8 zdravych deti? Krome toho se zapomeli nekde v case, co treba si udelat webove stranky, abychom se dozvedeli o zavrene ordinaci a zastupu treba driv, nez tam zbytecne prijedeme s nemocnym ditetem? O jejich kladnem pristupu k detem dost pochybuji, ordinace spise pripomina ordinaci praktickeho lekare pro dospele ... kdyz dite nesedelo pri vysetreni, doktorka jej odrovnala jedinym pohledem, ze ktereho by si sedl na zadek i slon ... ocekavala bych spise nejake zabaveni nebo par hezkych slov na adresu detatka ... A vrchol vseho ockovani, kdyz od nas chteli podepsat lzi o tom, jak nas obeznamili s ockovanim, prinosem, alternativou, riziky a pry nam poskytli jeste pribalovy letak ... Nikdo nam nic nedal, nerekl, doktorka se o ockovani s nami vubec nechtela bavit a na vsechny nase dotazy odpovidala jenom konstatovanim, at napiseme svuj nazor do papiru predlozenemu k podpisu. Jeste nas informovala, ze budeme muset doockovat obrnu, protoze Pediacel nestaci - konzultovali jsme s x dalsimi pediatry a nikdo o tom doockovani nic nevi ... tipuji, ze tam maji v rodine obchodniho zastupce nektere farmaceuticke spolecnosti nebo se radi ucastni ockovacich seminaru ... jinak si to neumime vysvetlit. Anti-detsky pristup a ocekavani, ze lidi jsou poslusne ovce ve stade bez vlastniho rozumu ... suma sumarum, jiz nastesti chodime jinam.

S paní doktorkou jsem velmi spokojení, jezdíme za ní z Tišnova, protože tam je to s pediatry hrozné a paní doktorka má zdaleka nejlepší pověst v okolí. Zdá se mi pečlivá a svědomitá, vždy hned vyžaduje moč, bere krev a když moje dítě mělo závažné problémy, nic nepodcenila a poslala nás do nemocnice...Neměnila bych...

Ráda chodím k profesionálům a tady to rozhodně platí, nebereme zbytečně antibiotika, rozhodně nesouhlasím, že by paní doktorka neposílala k odborným lékařům, naopak, vím, že se mi dostane té nejlepší starostlivosti a doporučení, kam přesně máme zajít. A když už nemá někdo dobrou zkušenost, má jistě možnost v dnešní době se rozhodnout, kam s dítětem bude chodit jinam. Když jsem jako nezkušená máma byla z porodnice doma, bylo samozřejmostí, že nemusím nikam s miminkem jezdit, ale paní doktorka přijela k nám. To oceňuji. Je velmi pečlivá, milá a rozhodně jsem si jistá, že tady v regionu je nejlepší!!!

K paní doktorce jsem přeregistrovala své dvě děti poté, co naše bývalá paní doktorka chtěla ode mne vždy poradit, když byly moje děti nemocné (chcete podrobnější vyšetření maminko? chcete napsat antibiotika maminko?). Paní MUDr.Gregušovou za její přístup k mým dětem blahořečím a velmi za ní děkuji. Při komplikacích mladšího syna si vždy věděla rady, poslala nás bez problémů k odborníkovi a když to nestačilo, tak opět dál řešila vše individuálním přístupem. Je velmi pečlivá, příjemná a její přístup k dětským pacientům je 100% profesionální - mnozí by se od ní mohli učit! Jako maminka malých dětí jsem s ní VELMI spokojená a děkuji, že ji máme tak blízko.

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti, je pečlivá, profesionální. Mohu vřele doporučit.

K paní doktorce chodím s dětma skoro 5 let a zatím jsem nikdy neměla žádný problém a nemůžu říct proti paní doktorce nic negativního,spíše naopak.Je velice vzdělaná,k rodičům i dětem ochotná a vstřícná,má zájem o své malé pacienty a snaží se jim vždy pomoci.Co se týče diagnostiky,tak taky nemám námitky.Když je potřeba odebere krevní odběry,pošle na vyšetření a to i opakovaně.Pátrá po příčině obtíží.Nikdy se nám nestalo,že by něco hledala v knihách.Dokonce našemu dítěti diagnostikovala nemoc,která probíhla velice atypicky a i přesto na ni měla paní doktorka podezdření,které se potvrdilo.Antibiotika rozhodně nenasazuje na počkání,opakovaně dítě vyšetřuje a bere CRP.Každý si musí uvědomit,že paní doktorka je dětský pediatr a tudíž nemůže diagnostikovat všechno sama a hned.Od toho jsou další lékaři specialisti,kteří se věnují danému onemocnění.K těmto lékařům pak paní doktorka malé pacienty odesílá.Nikdy se nám nestalo,že by něco zlehčila nebo nad něčím "mávla rukou".Pro mě je to lékařka na pravém místě a důvěřuju ji.Setřička možná nepůsobí sebevědomě,ale je to jen první dojem,jinak je velice milá,ochotná,s dětma si rozumí.
Když někdo napíše hodnocení...škoda slov,tak by možná nebylo od věci napsat,co se mu na paní doktorce nelíbí,aby si ostatní mohli udělat nějaké srovnání mezi kladama a záporama

Paní doktorka dokáže řešit pouze banální nemoci (rýmu a kašel). Pokud jde o něco vážnějšího nasadí zbytečně antibiotika a snižuje tak dítěti jeho obranyschopnost. O přeposlání k odborníkovi si musí pacient či jeho rodiče říct sami, paní doktorku nic taového nenapadne. Problematikou se vůbec nezabývá. Je to pasivní pediatr. Všechno hledá v knížkách. Pokud netrpíte žádnou nemocí, paní doktorka je ideální na preventivní prohlídky, ale jinak radím přeregistrovat se jinam. Jde přece o zdraví Vašeho dítěte.