MUDr. Jitka Gazdíková

Bánov 1 adresa

Praktický lékař
č.d. 551, Bánov

Nejlepší !!! :))

Na naši paní doktorku Jitku Gazdíkovou nenechám dopustit. Už něco pamatuji, takže mohu jenom utvrdit názory většiny, Ten její přístup k pacientovi je bezkonkurenční. Optimimem a grácií přináší do duše člověka sílu, se kterou jsem se ještě neměl možnost setkat. Jen tak dále a věřím tomu, že při každé návštěvě již výše uvedené paní doktorky, musí všechno přestat bolet.

Nejlepší doktorka jakou znám, je vidět, že chce pro člověka udělat jen to nejlepší. Sice doba v čekárně je někdy opravdu dlouhá, ale v ordinaci vám to vynahradím příjemným chováním. Někdy ji i obdivuji, jak to tak skvěle vše zvládá. Jsem ráda, že jsem u ní

Paní doktorka je velmi pozorná,erudovaná, udělá si na pacienta čas,
i za cenu toho, že často zůstává pracovat i po ordinačních hodinách,
ale nikoho neodmítne, to se cení, navíc je příjemná, vstřícná a ochotná.
Takových lékařů víc!!!

Výborná doktorka s lidským přístupem k pacientovi.

velmi hodná a vstřícná.

Bezkonkurenčné nejlepší lékař jakého znám.Ochotná,slušná,svědimitá,se zájmem o paciemta!!!

takových lékařů jenom víc, ochotná v zájmu pacijenta obětovat svúj volný čas ,u ní v čekárně nadáváme na dlouhé čekání(co tam ti lidi můžou tak dlouho dělat)v ordinaci vstřícné jednání (i vlídné slovo léčí) tak to trvá trošku dýl, trpělivost pacijenti

Je velmi ochotná a pečlivá. Nikoho neodmítne a snaží se každého vyslechnout. Pokaždé z ní máte pocit, že jí na vás opravdu záleží

Paní doktorka je učiněný Anděl.Je velice příjemná a umí se chovat k lidem což někteří lékaři nedovedou.Lidé ji často až zneužívají a obtěžují ji i doma .To že ji obtěžují i doma už vůbec napochopím!!!!!!!Měli by si uvědomit že má také rodinu a potřebuje si i odpočinout jako většina z nás,když přijde z práce domů.Vždyť lékař je také jenom člověk a ne 24 hod. stroj.
I děti na 1.stupni se učí jak postupovat,když je někdo v ohrožení života a to ,že zavolají 155 a ne vyhledat místního lékaře.Mohlo by se také stát,že lékař nebude doma a vy tak zjistíte,že bude lepší zvednout telefon.Dříve se lidé spoléhali sami na sebe.Třeba si půjčili i auto od sousedů a zavezli své dítě do nemocnice.Dnes by se tak nestalo.Naučme se nezneužívat cizí dobroty.!!!!!!!!!!!