MUDr. Jitka Friedová

Praktický lékař Více

Horoměřice 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro dospělé
Alšova 267, Horoměřice

Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařek, které znám. Docházíme k ní celá rodina a jsme s ní naprosto spokojení. Vždy se k nám chová slušně, důkladně nás vyšetří a vždy nám pomohla. Jsem jí velice vděčná za péči, kterou nám věnuje a mrzí mě, že k ní chodí lidi, kteří si na ní stěžují, protože to si nezaslouží. Navíc má výbornou sestřičku, která je až neuvěřitelná v nabrání krve. Vždycky se mi uleví jen otevřu její dveře. Vážně super ženský. Doporučuji!

Do ordinace prisla o 15 pozdeji (dne 25.3.2014), bezduvodne nechala komplet vsechny hodinu cekat. Pokud chcete stravit cely den cekanim a prohlednout si zaprasenou, totalne neudrzovanou ordinaci, je to ta spravna volba.

Naprostý amatérismus, nedoporučuji.

nerozumím tomu když si vás sestra objedná na osmou hodinu ranní a dostanu se na řadu až v devět hodin.V ordinaci byla pouze sestra z dětského.Když jsem se zeptal co to zdržení má znamenat tak mi sestřička odpovědela že se nemám na nic ptát,že stejně nevařím.NECHÁPU

C

Musím se přidat k negativním názorům!! Nebudu to zbytečně rozepisovat ,ale s odstupem času musím říct že kdybych šel k p.Herčíkovi tak bych v tu chvíli na tom byl lépe.

K paní doktorce Friedové jsem šla za situace, kdy mi nebylo psychicky nejlépe. Byla jsem poslána na psychiatrii, a myslela jsem, že mé problémy tohoto druhu budou řešeny na patřičném oddělení, ale bohužel jsem si pak vyslechla rady typu: měla byste se odstěhovat od maminky, měla byste jít na učňák, když vám nevyšla ta maturita na gymnáziu. Mám pocit, že pokud je člověk mladší, a ještě navíc žena, je automaticky brán za blbečka. Co se týče mé léčby, paní doktorka nic nezanedbala, ani nezkazila, ale není mi sympatický přístup k pacientovi jak její, tak sestry. Psychické potíže má řešit člověk v tomto oboru studovaný, nikoli praktický lékař. Vadilo mi i vykřikování diagnózy do čekárny. Poznala jsem jinou paní doktorku se sestrou v Břevnově, a teď už vím, že z lékařského personálu člověk nemusí mít osypky.

Jsem v dlouhodobé péči MUDr. Friedové s ordinací v Horoměřicích. Ve srovnání s předchozím lékařem mohu jednoznačně konstatovat: postup léčení probíhá se srozumitelným výkladem i odpověďmi na mé dotazy, v klidu, beze stresu, a to i za cenu fronty rebelujících ostatních pacientů za dveřmi ordinace.
V průběhu léčení nemoci paní doktorka vždy kontrolně zavolá s dotazem na můj stav! Bez předchozího ujednání.
Nikdy jsem neměla jediný problém s naordinovanými léky.
Předností paní doktorky i zdravotní sestry je laskavost, usměvavost a podle mého názoru i vysoká profesionálsnot, protože dokáže vyšetřit v souvislosti s nálezy dalších specialistů a vždy účinně.

Kéž by takových lékařů bylo více!

Ing. Marie Horová

Neeticke. Z ordinace se ozve "tak pojdte vy s tou cukrovkou". Na tohle osloveni se mam vazne zvedat???
Neprofesionalni. Muj imunolog rikal "moment, oni Vam vazne po dobrani techto prasku neudelali opetovny vyter aby se presvedcili, ze je to zdarne vyleceno?"
A otazky vykrikovani diagnoz do eteru. Dle meho p. doktorka zna dvacet leku, ktere dokolecka predepisuje.

Ráda bych paní doktorce Friedové i její sestřičce poděkovala za vzornou péči o mě i celou mou rodinu. Představuje velmi schopnou a v mých očích i neobvykle trpělivou lékařku. Vzhledem k tomu, že její ordinaci občas navštěvuji, tak pokládám některé názory za velmi urážlivé. S paní doktorkou mám opravdu pozitivní zkušenosti a vřeje bych ji doporučila komukoliv pro její skvělé diagnostické schopnosti a velmi lidský přístup. Ráda bych také sdělila nespokojeným pacietnům, že pokud lékař řekne, že byl u případu, tak nevidím sebemenší důvod se o tom někde zmiňovat a poukazovat na to jako na nedostatek!

Pokud po ní chcete jen napsat recept,nebo léčit rýmu,tak to zvládá.Ale nic víc.NEDOPORUČUJI!