Adresa

Ordinace praktického lékaře
Jelínkova 991, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka je odborník každým coulem. I přes pokročilý věk má přehled přes nové léky, léčbu a celkově má přehled přes vše nové. A i když se setkávám s negativy na MOJI paní doktorku, tak bych všem doporučila, aby se vžili do její role. Lékař už není jen lékař :-( Ta hora papírů, kterými se musí chtě nechtě prokousat, to není žádná legrace. Tuto administrativu vykonává od brzkých ranních hodin, ale to bohužel nikdo nevidí. A pacienti už jsou taky pěkně zhýčkaní. Takže za moji rodinu, kterou ošetřuje, ji přeji hlavně pevné zdravíčko, ať ji tu máme co nejdéle. "RESPEKT" Vážíme si Vás.

H
Ověřený profil

S paní doktorkou Charouskovou mám ty nejlepší skušenosti. Je vstřícná, milá a odborně velmi na výši. S lepší lékařkou jsem se nesetkala

J
Ověřený profil

Poslala mě k odborníkovi a přestože se mu nejdřív nezdálo, že tam jsem, našel závažnou nemoc. Paní doktorka mě díky svojí odbornosti zachránila před chronickou nemocí, nikdy nebyla odmítavá.


I
Ověřený profil

S MUDr. Charouskovou jsem velice spokojený. Má lidský přístup, obvykle je dobře naladěná. Umí odhadnout, kdy je třeba odeslání ke specialistovi a kdy má léčit sama. Neordinuje antibiotika paušálně na cokoli, ale ví kdy je jich potřeba. Ochotně mne vždy vyslechne a vyšetří.


3pička mezy lekaři


Výborná lékařka doporučuji.


Velmi dobrá lékařka - doporučuji!


X

Dobra baba, akorat i nebere telefon kdyz ju potrebuju mura jedna.


Paní doktorka Charousková je vynikající odborník. Vždy se mi snažila zvolit nejlepší léčbu. S její péčí jsem stoprocentně spokojena. Moje rodina je jí vděčná za vše, co pro ni udělala. Mamince zachránila život. Za vše jí velice děkuji!


P

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, i když její přístup udivuje někdy i mě, ale i přes to jsme s ní velice spokojeni, vždy nám pomůže a vyléčí to, co je potřeba!!! Mám ji velice ráda, je ochotná, milá a v životě si taky chudák prožila svoje. Za vše jí velice děkuji. Její velice spokojená pacientka


Došlo k chybě, zkuste to znovu