Jelínkova 991, Třebíč
Ordinace praktického lékaře

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

S paní doktorkou Charouskovou mám ty nejlepší skušenosti. Je vstřícná, milá a odborně velmi na výši. S lepší lékařkou jsem se nesetkala

Poslala mě k odborníkovi a přestože se mu nejdřív nezdálo, že tam jsem, našel závažnou nemoc. Paní doktorka mě díky svojí odbornosti zachránila před chronickou nemocí, nikdy nebyla odmítavá.

S MUDr. Charouskovou jsem velice spokojený. Má lidský přístup, obvykle je dobře naladěná. Umí odhadnout, kdy je třeba odeslání ke specialistovi a kdy má léčit sama. Neordinuje antibiotika paušálně na cokoli, ale ví kdy je jich potřeba. Ochotně mne vždy vyslechne a vyšetří.

3pička mezy lekaři

Výborná lékařka doporučuji.

Velmi dobrá lékařka - doporučuji!

X

Dobra baba, akorat i nebere telefon kdyz ju potrebuju mura jedna.

Paní doktorka Charousková je vynikající odborník. Vždy se mi snažila zvolit nejlepší léčbu. S její péčí jsem stoprocentně spokojena. Moje rodina je jí vděčná za vše, co pro ni udělala. Mamince zachránila život. Za vše jí velice děkuji!

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, i když její přístup udivuje někdy i mě, ale i přes to jsme s ní velice spokojeni, vždy nám pomůže a vyléčí to, co je potřeba!!! Mám ji velice ráda, je ochotná, milá a v životě si taky chudák prožila svoje. Za vše jí velice děkuji. Její velice spokojená pacientka

obětavá,velmi dobrý přístup k pacientům