Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
3 názory

L
Ověřeny pacient
Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Ultrazvuk prsu

Paní doktorku jsem navštivila s akutní bolestí pravého prsu po úrazu. Uklouzla celou váhou na pravý bok a pravé prso, které mě stále nepřestalo bolet. V roce 2001 jsem prodělala augmentaci, měla jsem samozřejmě obavy, zda nebyl porušen implantát. Do této doby, jsem byla bez komplikací a lékaře, vyhledávám opravdu jen v nutných případech.
Přesto, že jsem byla objednaná na jiný termin, rozhodla jsem se dostavit ihned a poprosit na recepci, zda by nebylo možné mě vzít ihned. Paní mi vyšla vstříci, zaplatila jsem 600Kč poplatek za vyšetření. Po kratkém čekání, jsem byla vyzvána do ordinace.  
Ordinovala Mudr. Jitka Blechová. Co následovalo, jsem nějak doteď nepochopila. V ordinaci jsem strávila ne více jak dvě minuty a to podotýkám, že i s převlečením. Naprosto nevhodné, neprofesionální jednání. Velmi neurvalé pokyny k poloze, vůbec se mě nezaptala, proč jsem přišla. Po velmi krátké kontrole bez jakéhokoliv vysvětlení ultrazvukem, s tím že vše v pořádku. Když jsem se snažila jí řici, že mám opravdu bolesti po úrazu, ani mě nepustila ke slovu a několikrát zopakovala, že jsem v pořadku,  jen aby rychle ukončila mojí navštěvu.Je velmi ponižující, s někým svlečená do půli těla takhle komunikovat. Zeptala jsem se, zda se takhle chová ke každému a odešla opravdu šokovaná.  


  Dle hodnocení opravdu nejsem jediná pacietka s implantáty, ke které takto přistupuje !! Za placené služby, si opravdu představuji jiný přístup lékaře než to, že odcházím s pláčem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

U doktorky Blechové jsem byla na preventivním vyšetření rok po augmentaci prsů. Tím, že jsem od operatéra neměla vypsanou žádanku na kontrolu, musela jsem vyšetření uhradit sama v plné výši a to 500,-. Čert to vem, obstarat si žádanku a jít sem zase jindy se mi fakt nechtělo.
Už prvotní pohled doktorky a sestry nebyl moc vlídný. Jako co je tam vůbec otravuji s nějakými silikony. Dle pokynů jsem se položila, nechala se vyšetřit a nakonec jsem dostala pokyn vstát. Když jsem se z polohy vleže posadila a pronesla: "Do čeho si mohu prsa otřít?", vyjekla na mě: "Řekla jsem vstát!" Rychle jsem uskočila, stoupla si, ona odtrhla tu papírovou podložku, na které jsem ležela, vrazila mi ji do ruky a otočila se ještě za mé přítomnosti na sestru a pronesla: "Řekla jsem jí vstát a ona si sedne...a koukaly se po sobě, jako bych byla největší debilka!"
Cítila jsem se tam fakt dosti poníženě. Takovýto přístup lékaře jsem opravdu ještě nezažila. Arogance a opovržení, které tam všude sálalo mě přesvědčilo, že k této doktorce mě už nikdo nedostane. Nedoporučuji !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Velmi dobrý dojem z této paní doktorky. Je milá, příjemná a citlivá. Více takových lékařů. Truhlářová.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti