Revmatologická ambulance
Klofáčova 395, Třeboň

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Velmi spokojená. K paní doktorce chodím pravidelně přes 10 let. Jsem velmi spokojená, že máme v kraji takového odborníka. Zdraví máme jedno, mám ráda přímou komunikaci, kde si nic nemohu namlouvat-moje zodpovědnost.

Velmi mne mrzí, že musím souhlasit s předešlými názory. K paní doktorce J. Vítové do ordinace v Třeboni jsem přišla jako nový pacient před měsícem s určitým problémem. Klasický zápis mne jako pacientky se zapsáním veškeré zdravotní historie, následovalo vyšetření a poté jsem se nestačila divit při sdělování závěru vyšetření. Podáno velmi arogantním až výsměšným způsobem s úšklebky, v ordinaci mi bylo opravdu velmi nepříjemně. Vlastně jsem se s takovým přístupem ještě nikde nesetkala. Čeká mne ještě minimálně 1 - 2 návštěvy v ordinaci a mám strach už dopředu. Ale třeba jsem jen tehdy měla smůlu a paní doktorka neměla ,,dobrý den". Nejsem rozmazlená, ani žádný ,póvl´ (jak jsem se při komunikaci s MuDr. Vítovou cítila), ale profesionální chování, především jedná-li se o lékaře bych velmi ocenila.

Měla jsem tu čest s paní doktorkou. Musím souhlasit s předešlým hodnocením. Hrůza, děs. Paní doktorka arogantí, jedná s člověkem jak s poslední onucí. Při mé návštěvě přišel chlapík opravovat počítač a já jsem odmítla před nějakým servisákem sdělovat lékařce své problémy. To se jí dotklo a byla velmi hrubá. Nejsem člověk, který si nechá takové chování libit a požádala jsem o vrácení veškerých donesených lékařských zpráv, že si najdu jiného lékaře. Psala jsem stížnost řediteli nemocnice, ale i jemu přijde naprosto normální, že u vyšetření pacienta technik opravuje počítač a doporučil mi, abych se k doktorce vrátila, protože je prý odbornice. No, odbornice možná, ale zapoměla, že by měla být hlavně člověkem! Je to výsměch a doufám, že už se s doktorkou podobného ražení nikdy nesetkám!

Nejhorší zážitek, který jsem kdy u lékaře zažila. Velmi nepříjemné a arogantní chování a také nemístné poznámky. V půlce vyšetřování jsem jí řekla, co si myslím a co to má celé znamenat a skoro jsem se rozbrečela. Velmi se divila, že neví o čem mluvím a najednou obrátila. No zkrátka velká tragédie! Byla jsem v šoku a přemýšlela i o stížnosti někde na lékařské komoře nebo v nemocnici. Jenže mi to nakonec přišlo v tom našem zdravotnictví zbytečné, i když o tom ještě stále přemýšlím.