MUDr. Jiřina Františková

Praktický lékař Více

Lesonice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 1, Lesonice

Paní doktorka Františková je velmi ochotná,pečlivá a vstřícná praktická lékařka.Jsme spolu s manželkou jejími pacienty od jejího příchodu do Lesonic dosud,i když jsme se již před léty z Lesonic odstěhovali do Třebíče.Paní doktorka zná naše zdravotní problémy a pečlivě tyto kontroluje,popřípadě nás odešle ke specializovanému vyšetření.U předepisovaných léků porovná obsah léčebné látky a předepíše levnější lék.Návštěva u paní doktorky je milým zážitkem,paní doktorka je komunikativní a říká se,že i slovo léčí...

Tato doktorka je velice ochotná a vstřícná. Pokud někteří omezení pacienti nejsou schopni pochopit, že ty nejzákladnější poplatky prostě vybrat musí, pak vidí jen vybírání poplatků. Tato doktorka si však bere u všeho jen tu nejnižší sazbu. Například píchnutí injekce: já jsem dala 30,--Kč, za tu samou injekci u jiné doktorky je 80,--Kč. Dále pak, pokud předepisuje lék, tak se snaží pacientovi předepsat ve stejné kvalitě s nejnižším doplatkem, zase na rozdíl od jiných, kteří s radostí předepisují stejnou kvalitu s mnohem vyšším poplatkem.

Velmi dobra doporucuji

Jo jo, asi to tak je - žádné pořádné vyšetření to paní doktorka neumí. Jo na psaní receptu je machr.

Doporucuji Vemi dobra

Příjená a ochotná paní doktorka.